Witamy na Forum Gdzie Żyjemy

Witaj! Logowanie Rejestracja


Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Shille - ściana wstydu płaskiej ziemi
#21
Oszuści już robią karierę w National Geographic udając płasko-Ziemian kiedy faktycznie są tam po to by ośmieszyć ten przekaz i go całkowicie zdyskredytować.Odpowiedz
#22
Brrdzo mondre podsumowanie. Potrzemba wiecej takch jak Ty aby archiwizować informacje o trolach.
Odpowiedz
#23
Ok czyli może zróbmy podsumowanie rzetelnych ludzi FE wraz z ich linkami do ich kont ?
Odpowiedz
#24
Śpiewanie kumbaya z kimkolwiek kto jest w pobliżu, jest o wiele bezpieczniejsze i bardziej pocieszające niż konfrontowanie wilków w owczych ubraniach pośród nas. Podobają mi się osoby myślące krytycznie, które nawet nie wydają się być szczęśliwymi, jeśli nie skonfrontują się z rzeczami, które uważają za błędne.
Portale społecznościowe, i w tym fejsbook są popularnymi miejscami gdzie można podzielić się informacjami. Ten materiał jest o tym że jedyną Polską grupą na której można mnie aktualnie znaleźć jest Polskie Stowarzyszenie Badaczy Płaskiej Ziemi. Inne grupy, którymi administrowałem jak Ziemia Płaska Flat Earth Poland oraz Płaska Ziemia Ukrywana Prawda, nie są już miejscami gdzie będzie można spotkać moje wpisy. Powodem podjęcia takiej decyzji jest składowa wielu rzeczy, w tym podstępu z jakim rozegrały to niektóre osoby obecnie nimi sterujące. W tajnym głosowaniu o którym znaczna część osób nawet nie wiedziała, podjęto decyzje o pozbawieniu mnie funkcji administratora i później też mnie o tym nawet nie poinformowano. Ten dwulicowy religijny fanatyk Krishny z megalomanią (Rafał T.) przejął obydwie grupy, słuchając się w pół-obudzonych spiskujących z syndromem Mesjasza (Magister Zwyczajny i Łukasz G. aka Michał G. czy Paulina N., tak on zmienia płeć w mediach społecznościowych na potrzeby dowartościowywania się na siłę). Oczerniają oni takie osoby jak Eric Dubay, Del'a z Beyond the Imaginary Curve, Daniela (CPM), Tomka  (Level Worda), osoby które faktycznie wychodzą do ludzi, dając im możliwie jak najlepszą porcje mocnych argumentów, robiąc bardzo wiele dobrego w temacie w prawdziwym świecie, a nie tylko internetowym, gdzie pokazują swój wizerunek w rozmowach na żywo nie wstydząc się tego co robią. Więc nie mogłem pozostać głuchy na tak ostrą krytykę w oparciu o osobiste drobnostki typu jaki ma tatuaż, kolor bluzy, czy sowa jest z tyłu w tle, albo że to hangouty są za długie, a tymczasem nikt z nich pomimo możliwości tego, nie pokazał samemu jak robi się "prawidłowo" hangouty czy wywiady albo cokolwiek innego niż klepanie w klawiaturę. Takie nielogiczne jak również dwulicowe zachowanie nie jest czymś godnym naśladowania. Jeżeli faktycznie chcemy dowiedzenie się czegoś więcej, to szczerość i komunikacja są podstawowym aspektami na drodze poznawania. Tam gdzie panuje deficyt tych wartości, zaczyna się kultywowanie  osobistych preferencji i szukanie grupowej asekuracji.

Z chwilą obecną przestaje być członkiem obydwu poniższych fejsbookowych grupies:
Ziemia Płaska - Flat Earth Poland
Ziemia Płaska - Ukrywana Prawda

Jedyna Polska grupa w której będzie można mnie obecnie znaleźć to:
Polskie Stowarzyszenie Badaczy Płaskiej Ziemi
https://www.facebook.com/groups/801941529976646/

Nie jest to grupa dyskusyjna, dlatego aby się do niej dostać należy udzielić odpowiedzi na pytania. W głównych wątkach tematycznych nie będą teoretyzowane dwuznaczne opowieści i koncepcje, jak to bywa w innych miejscach, a będzie to możliwie jak najbardziej uzbrajająca w argumenty porcja informacji na temat przy którym się tutaj zebraliśmy.   Rzeczywistość jest tylko jedna i nie jest ona kwestią wygrania debaty za pomocą retorycznych środków, tylko może być potwierdzona poprzez praktyczną demonstracje, dlatego ramy obiektywności nigdy nie powinny być sprowadzane do ram subiektywnego dopytywania. Prawda nie jest własnością moją czy kogoś innego, tylko jest ona do odkrycia dla ludzi. Grą nie jest znajdowanie przez ciebie jakiś informacji od jakiegoś kolesia co przeczytał jakąś książkę czy zobaczył jakiś film. Prawdziwa gra dzięki której wygrasz, jest dzięki Tobie, indywidualności eksplorującej rzeczywistość w której żyjesz. Peace.
Odpowiedz
#25
Bardzo dobrze postawione pytanie, "kim jest nasz wróg?", i jeszcze trafniej wskazane meritum tego problemu, nasze EGO. Jak mówi powiedzenie, "matką wszelkich rozczarowań, są nasze oczekiwania". Ludzie którzy oczekują od innych ludzi, prawdopodobnie mają egoistyczny typ osobowości, ponieważ jak nie pasujesz do ich wyświetlających się oczekiwań, to zarzucą cię całą gamą nonsensów i będą starali się cię przekonać abyś w siebie zwątpił. Jednak kiedy naprawdę przestajesz się przejmować tym co ludzie o tobie myślą i jesteś gotowy wyłożyć WSZYSTKIE swoje brudy na otwartą przestrzeń... wtedy fałszywi ludzie uciekną przed tobą, ponieważ twój klimat przyciąga twoje plemię  Smile
Prawda nie jest niczyją własnością, jest ona do odkrycia przez ludzi, a takie osoby jak Daniel robią mega kawał dobrej roboty by spróbować ich do niej przybliżyć, poprzez szczere zadawanie czasami niewygodnych, ale bardzo ważnych pytań.
BIG Thanks za to co robisz!
Odpowiedz
#26
Wczoraj pojawił się film od Maxa Igana, który widzę że zyskuje sporo na popularności, ale w sumie nie dziwi mnie to, algorytmy Youtube będą forsować głos Kontrolowanej Opozycji, by rządzić, by zarabiać, by prowadzić ludzi z powrotem donikąd.

A oto Max Igan i jego kolejne rewelacje:
https://www.youtube.com/watch?v=2XctKWOO...e=emb_logo

Edit - Film usunięto, ale tutaj jest krótka analiza od kogoś kto to zgrał:
https://www.youtube.com/watch?v=K0gBfvLH...e=emb_logo

Max = Imię Zmarłego Wujka 
Igan = Imię Syna

Płaska Ziemia = żyjemy w zamkniętym środowisku (Kopula), a wszystko co związane z pogodą jest kontrolowane

Archonci Park Motywów - ci co schodzą i bawią się w Zachodni Świat z ludźmi
Archonci wywołują fale pływowe (w zasadzie resetują ludzkość)
Archontowie stworzyli Błotne Powodzie, które są prawdziwe

Alex Jones jest prawdopodobnie robotem biologicznym

Max Igan miał rację co do strzelania do Kościoła Chrystusowego a wszyscy się mylili

Cykl Wyrównań planetarnych spowodował, że Max Igan miał jasne światło, które świeciło mu na głowę i pobierał wszystkie informacje
Max Igan jest wybrańcem - złamał grę
2022 zapoczątkuje nową epokę lodowcową, ponieważ jest to data wygaśnięcia jego paszportu
Dziękuję wszystkim, którzy dali mi pieniądze

Zapisz to co Max Igan ci mówi na skórze, aby to przetrwało

bla bla bla Shill Shill Shill Oszust Oszust Oszust

Człowiek, który rzekomo udowodnił, że Ziemia jest kulista, ponieważ zapłacił i poleciał Qantas z Australii do Ameryki Południowej (non-stop), teraz wierzy, że zrobił to na płaskiej Ziemi?
„Ziemia jest płaska” i „cała pogoda jest kontrolowana”. -Max Igan

Dlaczego Max wciąż łączy te dwie frazy? Oczywiście istnieje technologia modyfikacji pogody, ale twierdzenie, że „WSZYSTKIE warunki pogodowe są kontrolowane”, jest rażąco fałszywym stwierdzeniem.

„Powodzie Błotne są absolutną racją” - Max Igan
„Gigantyczne drzewa na Płaskiej Ziemi mają absolutną rację” - Max Igan

Twierdzi więc, że wiele innych podejrzanych teorii jest w 100% oparte na faktach wraz z płaską Ziemią, typowa bzdura z Kontrolowaną Opozycją.

Dlaczego ma na dłoni swastykę, którą ciągle miga do kamery? Jeszcze jedna czerwona flaga.

„Miałem olbrzymie światło na głowie i pobranie to pokazało mi całą grę i sposób, w jaki rozgrywana jest na różnych poziomach”. -Max Igan

Tak więc tajemnicza energia weszła do jego ciała i powiedziała mu wszystkie prawdy tej rzeczywistości (tak jak u Davida Icke) i ujawniła, że jest to zamknięta światowa gra rozgrywana na poziomach (podobnie jak Mark Sargent). To śmieszne, zajęło mi parę lat głębokich badań, aby nauczyć się tych wszystkich rzeczy, a ci goście po prostu dostają światłem i pobierają wszystko przez osmozę.

„Pod koniec tej gry planują zdziesiątkować wszystko, co znajduje się powyżej i poniżej 33 równoleżnika”. -Max Igan

Teraz Max twierdzi, że wie, że masoni zniszczą wszystko na Ziemi powyżej i poniżej 33 linii szerokości północnej / południowej! Tak więc w tym tygodniu Max odkrył, że Ziemia jest płaska, jest „kopuła”, WSZYSTKIE warunki pogodowe są kontrolowane, mesy były tak naprawdę pradawnymi gigantycznymi pniakami, powodzie zmiotły całe populacje, a masoni zabiją każdego, kto nie żyje w pobliżu równika. Mówiąc o pornografii strachu ... oczywiste jest, że Max twierdzi, że Ziemia jest nadal aktualnie plaska, ale miesza to z bandą gówna, by utrzymać się przy strzeżeniu-bramy.
Odpowiedz
#27
Waldemar Nytko powrócił
Waldemar jeszcze nie dawno nie umiał podstawić do wzoru i fałszywie podawał zakrzywienie jakie powinno wynikać z obserwacji.
   

Chwile później twierdził że nigdzie nie może znaleźć magazynu do wynajęcia, kiedy ogłoszeń były tysiące.
   
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości