Witamy na Forum Gdzie Żyjemy

Witaj! Logowanie Rejestracja


Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Shille - ściana wstydu płaskiej ziemi
#1
Kontrolowana opozycja - jesteśmy tu by pomóc ci się połączyć, oskubać cię i przekierować na fałszywy tor myślenia.

Mark Sargent
   

W ruchu Płaskiej Ziemi są shille (oszuści), którzy mają rozmywać prawdę a nie ją uwidaczniać. Zaczynając od Marka Sargenta, Około 2015 roku (mniej więcej parę tygodni po nagłośnieniu sprawy przez Ericka Dubaya na youtube) pojawił się Mark Sargent robiąc serię dobrze-prezentowanych video „Flat Earth Clues”. Ładując nowe wideo każdego dnia. Następnie zaczął udzielać wielu wywiadów radiowych, dostał swoje własne radio-show i nawet wystąpił w Coast 2 Coast AM w imieniu ujawniania jego „Flat Earth Clues”. Jednak zamiast ujawniać aktualną naukę dowodów/eksperymentów które udowadniałyby że ziemia jest płaska, Mark „clues” były często jego osobistymi spekulacjami. Na przykład jego pierwszą „Flat Earth Clues” było to że Hollywood nie zrobił wiele filmów o lądowaniu na księżycu i to dało mu największy dowód na to że Apolllo było oszustwem a ziemia jest płaska. Jego drugim argumentem było twierdzenie bez jakichkolwiek dowodów że Mason Admirał Byrd osiągnął „Kopułę” (j.ang - Dome). Te nieszczęśliwe „clues” stały się jeszcze bardziej niepoważne kiedy Mark podczas swojego wywiadu w radio nagle zaczął mówić że „Księżyca i gwiazd nie ma, że są to holograficzne projekcje”. Po usłyszeniu tych jego wypowiedzi Eric Dubay skierował do niego pytania z prośbą o wyjaśnienie, dostarczając mu wielu argumentów i materiałów potwierdzających to że księżyc/gwiazdy są naturalnym oświetleniem a NIE holograficzną projekcją. Na co nie odpowiedział osobiście, a przez innego kolegę ‘shilla’ Aceni, który powiedział że Mark patrzy na to z punku widzenia projektowania (ponieważ był projektantem gier). Mówi że grawitacja istnieje i opowiada o niej jak o komputerowym modelu. Mówi że pory roku są oparte o niewyjaśnione procesy zachodzące pod ziemią. Wszędzie polecał mapę Orlando Feguson która jest niesamowicie nie poprawna/nieistotna. Kiedy się go nieco bardziej dociskało pytaniami, zaczynał się gubić i mieszać wersję, a to tylko przykłady jego możliwości. 

Jeran (Globbusters)
   

Patricia and the Hot Potatos
   

   

Jeran/Globbusters również nagrywają video czaty, które są bardzo długie i podczas których można usłyszeć wiele niedorzeczności, jak np to, że Jeran rozważał za możliwe to jakoby ziemia mogła się stale unosić do góry by rekompensować grawitację (nie przyznał tego, ale też nie wykluczył), albo że na Ziemi nie ma drzew, czy też to że ziemia ma kształt diamentu/serca (Mapa Boba i Cami)

   

Jeran wierzy w firmament (religijny nonsens), w to że rakieta uderzyła w kopułę ziemi na wysokości 73 mil, twierdzi że magnetyzm powoduje, że ludzie trzymają się ziemi, twierdzi że ISS jest kolejną gwiazdą, twierdzi, że wojny są tworzone aby ukrywać płaską ziemię. O czym się mało mówi, jakiś czas temu Jeran założył sztuczną firmę z Bitcoin z której ukradł olbrzymią ilość pieniędzy. W przypadku zadawania niewygodnych pytań, zwyczajnie blokuje on takie osoby i usuwa posty. 

   

Do tego Jeranism jak i cały kanał Globbusters popiera Maxa Igana z którym sami często przeprowadzają wywiady i rozmowy. Tymczasem Pan Max Igan, który jest związany z tematem PZ od wielu lat twierdzi że udało mu sie zabukować bilety na lot Santiago - Sydney. Według modelu PZ ten lot jest niemożliwy, więc bardzo ciekawiło nas co pokaże Max Igan z tego przelotu. Jak się okazało Pana Maxa ten lot nie wzruszył za bardzo i zdrzemnął się tak że przespał połowę lotu (jej pierwszą część). Cały świat gada o tym locie że nie istnieje, facet zajmujący się tematem PZ dostaje się na niego i przesypia połowę lotu - bardzo dziwne. Ale to nie koniec, jak już się wyspał, zaczął pokazywać kompas i wskazania z samolotu które się nie zgadzały kompletnie z oficjalną wersją, animacje tego lotu na Flight Radar (przynajmniej startu i lądowania, środek lotu jest niewidoczny na radarach) pokazują trasę z wersji ziemi kuli czyli obok Antarktydy a nie tak jak rzekomo leciał Max Igan co już dopiero dorzuca oliwy do ognia wiarygodności tych jego nagrań z tego lotu. Jeran nie tylko nie zaprzecza temu lotowi, ale w rzeczywistości go potwierdza mówiąc że "wskazania kompasu potwierdzają trasę z mapą PZ". Więc słowo twórczo omawia to na różne sposoby, ale bez żadnej konkluzji, czym w sumie uwiarygadnia Maxa Igana i nigdy nie dopytuje jak to się stało że się zdrzemną, tej kwestii nawet ani razu nie poruszył a odnoszę nie odparte wrażenie że powinien.

Do składu shilli dochodzi również ODD wraz z promowanym na 9-10 Listopada 2017 FEIC (SHILL-FEST)

   

ODD o shillach:
ODD Wtedy: "Shillom płacą rachunki, myślę, że to do tego się sprowadza, oni rzeczywiście żyją i są wszędzie dookoła nas."
 
ODD Teraz: "Wy tylko chcecie siedzieć i nazywać innych shillami, trzymając płaską ziemię w stagnacji." 
 
ODD Wtedy: "Teraz kot wychodzi z worka, agent wychodzi, ale poszukiwacze jak ODD nie pozwolą im wygrać."
 
ODD Teraz: "Nie obchodzą mnie ci ludzie. Czemu jest z tego taka sprawa?

ODD Wtedy: "Oglądanie tych filmów to jak gówniane show, Mark (Sargant) spotykający się z tą czerwono-głową lalunią."


ODD Teraz: "Jeżeli myślisz że Patricia Steere albo Mark Sargent są shillami, to tak się składa, że zrobili oni dużo dla płaskiej ziemi i dlatego oglądający nazywają ich shillami."


Osobiście preferuje starą-szkołę ODD. Peace.


   

   

W czerwcu 2017 roku, Eric Dubay otrzymał taką wiadomość od ODD:
"ODD tutaj, co słychać? Tylko chciałem Cię poinformować, że chciałbym udostępniać więcej twoich filmów na swoich transmisjach 24/7 na żywo. Mam jedno wideo które zrobiłem z twojego wywiadu i kiedy tam zajrzę to upewniam się że nikt cię nie obraża. Ode mnie dla ciebie płynie wciąż nic poza szacunkiem za to że mnie obudziłeś. Chciałem cię poinformować, że mój kanał jest Płasko Ziemsko koleżeński. Wiem że są różnice pomiędzy nami. Czy widziałeś może imprezę Flat Earth Chat? Ciekawi mnie twoja opinia o tym ponieważ nie chcę by płaska ziemia brzmiała źle. Rozumiesz mnie? Czekam na odpowiedź. Dużo miłości."
 
Odpowiedź Erica:
"Hej ODD, dzięki za wiadomość. Każdemu daje przyzwolenie na korzystanie z jakichkolwiek/wszystkich materiałów jeśli pasują one do tego by pomóc rozpowszechniać dobre słowo, więc czuj się swobodnie aby to robić. Cieszę się że piszesz "że nie chcesz aby płaska ziemia brzmiała źle", ale twój zwrot o 180 stopni odnośnie shilli w ruchu jest przykładaniem się do tego. Miałeś rację kiedy nazwałeś nonsens-Patricii "gównianym show", ale teraz wycofałeś się z tego i stwierdziłeś, że Mark Sargent, Patricia i inni robią dużo dobrego dla ruchu, oraz wyszedłeś przeciwko mnie i mojemu stanowisku z tymi oczywistymi shillami. Nazwałeś ludzi "Dubay-owymi kutasimi jeźdźcami" za to, że mnie wspierają i twierdziłeś, że moje wskazywanie na dezinformacje w ruchu jest kontr-produktywne. Mark Sargent twierdzi że Księżyc jest hologramem, oraz że ziemia jest podgrzewana przez nieznany proces odbywający się pod ziemią, co jest kontr-produktywne. Moje ukazywanie jego bzdur nie jest. Paticia Steere robiąca wywiady z zamaskowanymi idiotami dostarczającymi dezinformacji jest kontr-produktywna, moje wskazywanie na shilli infiltrujących ruch nie jest: 
https://www.youtube.com/watch?v=jF6GI2YfD4c
https://www.youtube.com/watch?v=Vn1DImUnnSU
Teraz zgrałeś się z Masonem 32-ego stopnia z IPS. IPS czyli Infinite Plane Society (Towarzystwo Nieskończonej Płaszczyzny), uzyskuje szybki wzrost ponad 5,000 członków miesięcznie, współpracując ze znanymi shillami takimi jak Patricia, Mark, Jeran, Bob itd., przyznający się że jest Masonem 32-ego stopnia (ale kłamie on, że jest/może być "ex-Masonem"), nazywających mnie "Nazistą", oraz ciągle odciągający uwagę od Żydów, twierdząc, że to Jezuici albo "hydra",  posiadający nieudacznie nazwany swój kanał od nieznanego kawałka dezinformacji, nazywając go tak że Ziemia jest "nieskończoną" płaszczyzną. On również rozsiewał plotki przez ostatnie miesiące że ja umarłem. On zwyczajnie skłamał i ściemniał kiedy został zapytany o swój wiek i inne bezpośrednie pytania przez Del-a w tym wideo. 
https://www.youtube.com/watch?v=NekEBSmdgAA
IPS jest Masonerią, potwierdzonymi kłamcami i z pewnością następnymi nowymi agentami pojawiającymi się aby spróbować przekierować ruch płaskiej ziemi. Widziałem IPS i innych udostępniających dotację super-chatowe po 6,66 $ mówiące że "Ziemia jest Płaska", łącząc to z Szatanizmem/złem/religią/bzdurami w jednej wiadomości. To jest idealny przykład jak kontrolowana opozycja dochodzi do przeciągania na swoją stronę ruchu i sterowania go w negatywną stronę (w tym samym czasie wrzucając wielu do myślenia, że oni w jakiś sposób pomagają jeśli wstrętnie spamują kogoś innego na chatach na żywo). Dla mnie nie jest to wcale produktywne. Ludzie na chatach są wkurzeni i zmieszani. Wiadomość z jaką zostają jest taka, że płasko ziemcy to szalona grupowa-sekciarskich ludzi z niczym lepszym do zrobienia, niż przejmowanie czyiś innych chatów na żywo.
Del z Beyond the Imaginary Curve, wraz z Gav, Vortex Puppy, John Smith czy Nick z Phuket Word i wielu innych pokazało PRAWDZIWY AKTYWIZM który działa i taki aktywizm wspieram. Zrobiłem film "Jak Obudzić Ludzi do Płaskiej Ziemi", i wspieram metody tam przedstawione oraz w filmie "Wiadomość dla Świata". Nie popieram zapędzania setek płasko ziemców i następnie bezsilnie nastawiania ich na spamowanie dzień i noc. To tylko pomaga wspierać negatywny i sekciarski obraz płasko ziemców, który społeczeństwo już i tak ma. Jeśli naprawdę chcesz zaprzestać temu aby płaska ziemia wyglądała źle, to zalecam tobie przestać z nimi współpracować i bronić znanych shilli oraz wrócić do nazywania ich tak jak to robiłeś. Peace."

   
Odpowiedz
#2
   

ShillFest 2017 - FEIC

Z udziałem...
1. Mark Sargent
2. Patricia Steere (i nie takie gorące ziemniaki)
3. ODD TV (ODD Reality)
4. Rob Skiba
5. Jeran Campanella (Jeranism)
6. Brian Mullin
7. Karlee Midrano (Sunshine)
8. Bob Knodel (Globebusters)
9. Jonathan Christopulos (The Morgile)
10. Robbie Davidson
11. Richard Hopkins
12. Emmanuel Lokonga
13. Amy Denise

Co okazuje się interesujące to fakt, jak oni wszyscy mówią, że płacą za swoje własne koszty biletów lotniczych, hotele ORAZ nie dostają za to nawet centa. 
Więc mamy wierzyć, że tych 13 ludzi, wszyscy TRACĄ pieniądze na tej konferencji podczas gdy udostępniają swoją "znakomitość", tak że Robbie Davidson, organizator może zarobić 249$ za każdy sprzedany bilet VIP dający czas na spotkanie 1 na 1 z celebrytą płaskiej ziemi? Naprawdę? Tylko Robbie kręci na tym pieniądze, a wszyscy uczestnicy  je tracą?!


Głupi ja, myślałem że prawda nic nie kosztuje!
Czekajcie, jest!

Dostępna dla ciebie tutaj:
Eric Dubay (Eric Dubaz na fb)

https://www.facebook.com/profile.php?id=100010648029267
https://youtu.be/h5i_iDyUTCg
http://www.ericdubay.com/
http://www.atlanteanconspiracy.com/?m=1
ifers.123.st

Tutaj:
"Beyond the imaginary curve" with Del
https://www.youtube.com/channel/UCvswlgeHodOejVN21TWweLw

I tutaj:
Crazy Polish Flatearther
https://www.youtube.com/channel/UCeFspOj...R8OE18ljJA

Nick z Phuket World
https://www.youtube.com/user/phuketword/videos

Astro ARA (Artur Sikora)
https://www.youtube.com/channel/UCcN06NR...UL4FC6aLLg

A także tutaj, pośród każdego z nas, właśnie w tej grupie!
Wyobraź to sobie! W rzeczywistości NIE MUSISZ płacić nawet centa by mieć dostęp do prawdy! (Samo tylko oglądanie przez internet kosztuje 17-20$)

 
Możesz również robić różnego rodzaju eksperymenty i uczynić obserwacje TWOIMI WŁASNYMI!

Nazwijmy to dokładnie tym co jest, znajomi nam Płasko-Ziemianie, paczka egoistycznych oszustów i shillów próbuje tak bardzo jak tylko może zwinąć twoje pieniądze!

Jeśli nie możesz dostrzec tego gówna, którym to jest, to bardzo mi przykro z twojego powodu. Naprawdę mi przykro.

   
Odpowiedz
#3
Przeglądając portale społecznościowe w dniu 21 Sierpnia (czyli w dniu zaćmienia) natrafiłem na taki materiał. 
UWAGA - materiał od KONTROLOWANEJ OPOZYCJI udającej płasko-ziemian. 
Umieszczają to na Twitterze, facebooku czy innych mediach społecznościowych (np Patricia Steere).


   

Pod samym filmem na youtube można znaleźć pochwalne wpisy znanych flat-earthersów jak:
- ODD z tekstem "Nice one, Karlee. Excellent job on the visuals"
- Nathan Oakley
- Mike Helmick
- i oczywiście sama Patricia Steere


A więc co jest nie tak?
W tej animacji Słońce porusza się ZNACZNIE szybciej niż księżyc, a przecież z codziennych obserwacji wiemy, że księżyc porusza się mniej więcej tą samą ścieżką co słońce, tylko o około 1h wolniej na dobę niż słońce. Tak że patrząc w niebo widząc księżyc w punkcie X, następnego dnia moglibyśmy go zobaczyć mniej więcej w tym samym miejscu tylko o około 1h później (dokładnie 50min) niż dnia poprzedniego.

Podsumowując ta wizualizacja jest całkowicie niezgodna z obserwowalną rzeczywistością. Można się dziwić jak tacy doświadczeni płasko-ziemianie jak ODD czy Patricia tego nie wiedzą, albo można dostrzegać ich prawdziwe oblicze, które ma na celu wprowadzać nas w ślepą uliczkę oraz w końcowym rozrachunku ośmieszać.
Odpowiedz
#4
Shille NIE pomagają temu ruchowi, rozpowszechniają dezinformacje, półprawdy, mylą ludzi, przedstawiają spekulacje jako fakty i starają się robić wszystko co mogą, aby spróbować uczynić znajdywanie prawdziwych, autentycznych, legalnych, sprawdzalnych i rzetelnych informacji tak trudnym, jak to tylko możliwe.

* Mark Sargent: "Księżyc jest projekcją holograficzną, grawitacja jest po prostu molekularnym magnetyzmem, wiemy to z punktu widzenia projektowania gier wideo. ALE wiesz co, Patricia Steere jest świetna i tak samo jest Orphan Red, zrobiliśmy prywatny film. Ale tego nie zobaczysz."

* Darren Nesbit: "Ziemia jest kwadratem, z czterema rogami, a słońce i księżyc odkształcają się w portalach. Spróbuj ze mną debatować, a cię zablokuję."

* Infinite Plane Society: "Jestem ex-Masonem z 32-ego stopnia, pomóż mi promować Płaską Ziemię, poprzez spamowanie czatów na YouTube poprzez super czatową darowiznę o wartości 6,66 USD, jeśli to nie zadziała, zawsze możemy użyć mema pingwina i sprawić by Płaska Ziemia wyglądała jeszcze bardziej jak żart."

* Jeranism: "Chodziłem do wszystkich chłopięcych szkół prowadzonych przez Jezuitów, nie zachęcam do aktywizmu, bo to nie jest moja praca, ale proszę znajdźcie link PayPal na moim kanale i zasponsorujcie mnie."

* Math Powerland: "O mój Boże, smugi chemiczne z moich otworów wentylacyjnych mówią mi, że ludzie triangulują przeciwko mnie, Syjoniści powinni prowadzić ruch Płaskiej Ziemi i kupować moje koszulki po tym jak  ty obejrzałeś jak próbuję śpiewać o niczym na moim kanale, jeśli to się nie powiedzie, to zawsze możesz sprawdzić moje gejowskie pornosy na YouTube: po prostu wyszukaj 'Hostel Hookup Mathew Boylant'".

* Patricia Steere: "Witamy na Płaskiej Ziemi i innych gorących ziemniakach, gdzie siedzimy tutaj przez 2½ godziny i promujmy, jakie pije wino lub co noszę na koszulce, znajdź mnie na Instagramie, gdzie nic nie publikuję na temat Płaskiej Ziemi. Moja matka jest Żydówką, ale ja nie jestem."


* Karlee Sunshine: "Nie rozumiem dlaczego ludzie są tak źli na temat Fepe, a jeśli zapytasz mnie, czy popieram Masonów, to każę ci lekko stąpać i będziesz tego żałował, bo lubię grozić ludziom przemocą, to takie pełne słońca."

* Jake Gibson (FE Asshole): "Proszę zasponsorujcie mnie tak abym mógł podróżować i rozmawiać z osobami mającymi na sobie koszulki Iluminati, nazwę cię moim fanem, a jeśli powiesz coś o Syjonizmie, to jesteś Nazistą."

* ODD TV / Reality: "Jestem przestępcą seksualnym, kiedyś rozmawiałem z Ericem Dubayem, ale po zaproszeniu do FEIC zdecydowałem, że oni wszyscy są świetni i przysięgam, że nie otrzymuję wynagrodzenia." hipokryzja ODD

* Quasiluminous: "Po prostu natnij się i umieść swoją krew na tym papierze a wszyscy będziemy mogli przejść mroźny most i magicznie podróżować do Bieguna Północnego Shamballah w 2019 roku."

* Cami: "Ziemia ma kształt diamentu (serca), bo tak powiedziałam, są trzy bieguny, mój biegun, biegun Boba i Biegun Północny, nawet zrobiłam swoją nową mapę z pokolorowaną tęczą."


* Darryle Marble: "Tajemniczo zapełniłem Izraelskie wiadomości, przypadkowo pobiegłem i zabiłem moją byłą dziewczynę, ale czy ty nie kochasz tego niebieskiego Marble w moim nazwisku? (j.ang Marble to Marmur, ale również Marble jako zdjęcie NASA Blue Marble). Także chodzę na show Patrici Steere, bo shille trzymają się razem w stadzie."

Paul Michael Bales: "Helllllllloooooo! To ja jestem Morfeuszem Erica Neo. Uwielbiam przymusowo kłamać i siedzieć w szlafroku podczas gdy twierdzę, że zacząłem ruch Płaskiej Ziemi."

* Mówcy na FEIC 2017:
Robbie Davidson, Morgile (GlobeBuaters), a także wspomniani powyżej, wszyscy kasują 249 USD za VIP przepustki, abyś dostał się poza kulisy tej konwencji, aby powiedzieć ci, że ziemia jest płaska, oh i nasza konferencja odbywa się w hotelu w pokoju, który zawiera sanktuarium z globów spoczywających na słupach ... i możesz to również obejrzeć na internecie, ale nie za darmo!
Odpowiedz
#5
   

Jak mówił Lenin, "najlepszy sposób na kontrolowanie opozycji, to prowadzenie jej samemu" i właśnie to jest to co oni robią. W ruchu Płaskiej Ziemi są oszuści, którzy mają rozmywać prawdę, a nie ją uwidaczniać. Kiedy w 2014 r. Eric Dubay opublikował Flat Earth Conspiracy, pierwszą książkę płasko-ziemską po blisko 50 latach ciszy w temacie. Sześć tygodni po tym pojawił się Mark Sargent. W tamtym czasie nikt nie znał pana Sargenta, a od momentu jak tylko się pojawił, to ciągnął się za nim zapach agenta dezinformacji. Mark, dumny członek farsy "Towarzystwa Płaskiej Ziemi", od 3 lat robi kpinę z tematu "Płaskiej Ziemi", przyjmując całkowicie niezasłużoną rolę jako tak-zwany "Król Płaskiej Ziemi", zdobywając olbrzymią uwagę mediów głównego nurtu, w których wprowadza on dezinformację. Patrząc na to co przydarzyło się twórcy IFERS, Charlsowi Jonsonowi z Leo Ferrari, co stało się z pierwotnym IFERS i Towarzystwem Płaskiej Ziemi, gdzie autentyczny koleś (Charles Jonson) wyszedł z informacją, a chwile po nim pojawiła się Kontrolowana Opozycja ze swoim satyrycznym komediowym twistem do tego. To samo stało się z Sargentem i wieloma innymi ludźmi, jak Patricia Steere i jej całą ziemniaczaną grupką klaunów. Zrobili dokładnie to samo, zamieniając płaską ziemię w kręg Chrześcijaństwa, picia moczu, księżyca będącego hologramem, grawitacji będącej molekularnym magnetyzmem itp. Cofając się w czasie podobnie robił to Leo Ferrari, stwierdzał rzeczy, które żaden prawdziwy płakso-ziemianin by nie powiedział, by przekręcić tą głowę tego, tak że jak ludzie to słyszą za pierwszym razem, to słyszą to z satyrycznym przekazem, więc nie widzą autentycznej osoby chcącej pokazać prawdę, tylko widzą kogoś z żartobliwym nastawieniem podchodzącym do tego jakby po prostu chciał się pośmiać. 

Sprawiają, że temat płaskiej Ziemi brzmi absolutnie niedorzecznie, i sprawiają, że Płasko Ziemianie wyglądają jak jacyś totalni socjalni nieudacznicy, a jednocześnie nie dostarczają ani odrobiny dowodów. Jednak najbardziej interesujące okazało się to, że wszyscy ci ludzie, których od dawna nazywam oszustami, są obecni w tym dokumencie: Mark Sargent, Patricia Steere, Math Powerland, Bob Knodel (GlobeBusters), Jeranizm, Infinite Plane Society i Nathan Thompson tam występują i robią świetną robotę, sprawiając by Płaska Ziemia wyglądała jak obiekt żartów. Mam nadzieję, że więcej płasko-ziemian obejrzy ten oszusto-dokument, aby mogli się obudzić i poczuć, jak kontrolowana opozycja jest im wpychana w twarz.  

To też jest powód dlaczego jestem jednym z wielu płasko-ziemian, ale również jestem jednym z nielicznych autentycznych płasko-ziemian, ponieważ spora większość innych to podstawieni agenci i nie powiedzą ci rzeczywistej prawdy. Doprowadzą cię do jakiegoś punktu, wabika i będą pilnować tam bramy przed tobą, by podrzucać ci jakieś hologramowe księżyce lub inne religijne nonsensy. Nie będą rozmawiać oni o pewnych kwestiach jak, Holocaust, Żydach albo Masonerii ale będą próbowali skupić wszystko na NASA, że to tylko NASA. Nie patrz poza NASA, nieważne że to wszystko zaczęli Masoni, którzy zapoczątkowali NASA i to całe oszustwo ziemi-kuli. I nie patrz poza Masonerie by zobaczyć, że to Judaizm (żydzi) zapoczątkowali Masonerię. Więc kto jest właściwie za modelem kręcącej się kuli? Żydzi i to jest ta główna rzecz, której nie chcą byś wiedział. To jest ta rzecz, która jest przez nich demonizowana, dlatego doprowadzą cię do jakiegoś punktu, wabika i będą pilnować tam bramy przed tobą, by podrzucać ci jakieś hologramowe księżyce lub inne religijne nonsensy.
Odpowiedz
#6
Antonio Subirats teraz gra role Męczennika Płaskiej Ziemi.
   

Poniżej jego konwersacja z człnkiem IFERS - Schpankme
   

Zaczęło się to w komentarzach na YouTube kiedy "Awake Souls" zapytał Antonio Subiatesa:
"Kiedy Eric Dubay nazwał Marka Sargenta kontrolowaną opozycją zrobił to dlatego, że promował spekulacje jako fakty. To jest prawdą że Mark to robił. Jest na to potwierdzenie. Możesz obejrzeć materiały wideo w których to robi."

"PRAWDA nie może podzielić RUCHU. Podział pochodzi od osób, których STANOWISKO wchodzi w konflikt z PRAWDĄ."

Odpowiedź Antonio Subiratsa:
"W żadnym momencie Mark Sargent nawet nie zasugerował, że jego spekulacje są faktami, w prawdzie on nieustannie dopracowywał swoje oświadczenia 'z punktu widzenia gier', aby stwierdzić, że punkt widzenia gry jest w jakiś sposób reprezentatywny lub może być brany pod uwagę jako że fakt w błędzie. Jest to po prostu kwalifikator, który wyraźnie wskazuje na brak dowodu, a tym samym brak weryfikowalnych FAKTÓW, tylko spekulacje."

Jak to tobie uciekło? A jeśli miałbyś zwrócić uwagę na to, na co ja zwróciłem uwagę, to jak długo byłbyś mile widziany przez obóz Eric Dubaya? Przepuśćmy komentarze Erica przez ten sam filtr. Czy to prawda, że Mark powiedział, że jego spekulacje są faktami? NIE. Czy to prawda, że Eric powiedział, że Mark jest oszustem? Tak. Czy Eric stwierdził fakt? Nie. To tylko jego spekulacje. Równoważne do mówienia "że ze spiskowego punktu widzenia Mark to oszust."

Schpankme: Oczywiście jestem dobrze zaznajomiony z Płasko Ziemskim stanowiskiem Marka Sargenta i jego nonsensów na filmach, więc zapytałem:

1) Powiedziałeś, "To tylko kwalifikator wyraźnie wskazujący na brak dowodu, a tym samym brak weryfikowalnych FAKTÓW, tylko spekulacje".

Mark Sargent promował spekulacje jako fakty, jest to dobrze udokumentowane.

2) Powiedziałeś: "jeśli miałbyś to wskazać, to jak długo byłbyś mile widziany przez obóz Erica Dubay?"

Mark Sargent nigdy nie był członkiem IFERS, to jego błędne cytowanie Erica sprawiło, że awansował na Kontrolowaną Opozycję; powiedz mi, jak się nazywasz na IFERS?

3) Mamy tutaj Chrysto-psychopatyczne planowanie aby dzielić i zdobywać Płaską Ziemię poprzez Biblijny Babel. Będziesz na tej liście?Antonio Subirats pozostał kompletnie milczący na te wszystkie (3) punkty.

Trzy dni później jest Antonio Subirats jako gość na talk show Nathan Oakley (Mechanics Of The Fourth Wall: Subliminal Lies), gdzie stwierdza w 1:57:30,

Antonio Subirats
"Dziel i rządź, które 'oni' próbują tam robić z Erickiem Dubayem wraz z ludźmi, koleś nie bądź tam samemu na swoim, przyczyniaj się, nie bojkotuj siebie samego, nie skazuj siebie na wygnanie albo nie staraj się wyzwolić wszystkich, nie rób tego, nie bądź głupi, wszyscy tu jesteśmy z tego samego powodu, wszyscy staramy się o to samo, o jasne zrozumienie Świata i jasne zrozumienie mechanizmów, które nam się wymykały, tak aby historia się nie powtórzyła; więc dziel i zdobywaj to nie działanie."

Jak widać, ten facet rzekomo miał omawiać "Subliminal Lies" (Podświadome Kłamstwa), a tymczasem atakuje Erica bezpośrednim kłamstwem. Schpankme zadał następne pytanie w taki sposób, aby pozwolić mu wycofać się, ale zamiast tego on się wkopał głębiej:


Schpankme Verimuch
Kim są 'oni'?

Antonio Subirats
Czy byłoby to bardziej znaczące jeśli 'oni' zostaliby nazwani indywidualnie?

Schpankme Verimuch
Proszę podaj nazwiska lub dowolną organizację, która twierdzisz, że kontroluje Erica?
  
Antonio Subirats
Nie, dzięki, pominę tą ofertę. Zapraszamy do samodzielnego zrobienia tej roboty. Udokumentowane dowody będą najlepsze. 
   
Nathan Oakley gospodarz dzwoni do zapytania:
Tak proszę. Świetny pomysł. Nie mogę się doczekać aż zobaczymy dowody. :-)

Schpankme Verimuch
Dostarczyłeś niepoprawnych insynuacji, pustą retoryką o Ericu Dubayu, zostawiając mnie i innych z niczym do kontynuowania. 

I nazywasz to Dziel i Rządź?


Antonio Subirats
Przeciwnie. Jeśli nie możesz dostrzec, że ostatnie filmy Erica potwierdzają moją retorykę, poprzez ilustrowanie przykładu ich użycia z najniższą formą przymusu - DRWIENIA - poprzez to bojkotuje on samego siebie i dlatego myślę, że potrzebujesz trochę czasu na oczyszczenie umysłu to zaczniesz widzieć to wyraźnie. Mów również za siebie a nie za innych i to, że ty czegoś nie widzisz, nie musi znaczyć, że inni też tego nie widzą oraz, że musi to być błędne. Ale tak jak już powiedziałem, taktyka dziel i podbijaj działa nawet na Płasko-Ziemian.

Schpankme Verimuch
Widzę, że nie ma żadnych Osób lub organizacji kontrolujących Erica, tylko ty mówisz, że on kpi z tych, którzy biorą udział razem z Markiem Sargentem w "Dziel i Podbijaj".

Właściwie powiedziano ci, że Mark Sargent nigdy nie brał udziału w IFERS, ale robił filmy, w których grał swoją kulką, wkładał słowa w usta Erica i zniekształcał ruch Płaskiej Ziemi..

Teraz ustawiasz się z Sargentem i innymi bzdurami otaczającymi Płaską Ziemię Hot Potatoes.

Musisz grać rolę Męczennika; czerwone staje się tobą.


Antonio Subirats
"nie ma żadnych Osób lub organizacji kontrolujących Erica"
Wydajesz się bardzo pewny tego. Czy twój wniosek pochodzi z założeń, a jeśli nie, to na podstawie czego go opierasz?

A jeśli to prawda, jeśli jad Erica przeciwko innym pochodzi wyłącznie od niego samego, to czy to go usprawiedliwia?

"Musisz grać rolę Męczennika; czerwony staje się tobą". 
Nie wiem, czy to było porównanie do mnie czy do Erica, ale niezależnie od tego, to stwierdzenie sprawia, że wydajesz się skupiać raczej na osobowości aniżeli na zawartości. Niedobrze.

Spodziewam się odpowiesz na każde z moich pytań, bez tanecznego wymigiwania się od nich jak typowy trolli. I upuść autorytatywny ton, nie zadziała tutaj. Zrozumiałeś?


Schpankme Verimuch
Podaj nazwiska, męczący jest ten twój niekończący się bieg słów.

Antonio Subirats
Ha! Wymigujesz się jak trolle. Idź! Tańcz całą drogę z powrotem pod most, idź dalej, shoo! Sioo! Zmykaj! A.

Schpankme Verimuch
Kiedy złapałem cię na kłamstwie, to nazwałeś mnie Trollem. Jasne jest, że twoim planem jest wspieranie Marka Sargenta i Płaskiej Ziemi Hot Potato; jasne jest również to, że prowadzisz schedę kłamstw o Ericu Dubayu, aby sprostać swoim potrzebom.

Jeśli nie kłamiesz, to nie masz nic do zapamiętywania.

"Dziel i Rządź"?
Lis najpierw wyczuwa własną dziurę.


Antonio Subirats
BRAWO!!!! Nie mogłem tego lepiej pokazać .... po prostu pokazałeś światu, jak bardzo błądzisz. Dlaczego to mówię? Cóż, poza faktem, że każdy może przeczytać wątek wiadomości w przód i w tył i rozeznawać się, kogo zachowanie pokauzje integralność, bez kierunku lub "pomocy" od ciebie, ale również fakt, że w 1:56 (czas podkreślony przez Ciebie ) Nathan mówi, a nie ja, a część, którą chciałeś naświetlić, nie pojawia się zbyt szybko. Więc, świetna robota! Teraz ... Jak już powiedziałem - WRACAJ POD 
SWÓJ MOST!


Schpankme Verimuch
uwaga: popełniłem błąd i użyłem godziny 1:56 jako czas komentarza, powinien być 1:56:00 a dokładniej 1:57:30.

Faktem jest, że w 1:57:30, skomentowałeś to mówiąc,
"Dziel i Rządź" które 'oni' próbują robić z Erickiem Dubayem ".

Problem polega na tym, że kłamiesz i popierasz kolejnego kłamcę w ruchu Płaskiej Ziemi, który nazywa się Mark Sargent oraz inne Hot Potatoes.

Problem polega na tym, że twierdzisz, że Eric Dubay jest w jakiś sposób kontrolowany w celu promowania Agendy Dziel i Rządź.

Problem polega na tym, że grasz Męczennika, twierdząc, że dałem ci niewłaściwą linię-czasu.

Odpowiedziedz na pytanie: Kim są "oni"?


Antonio Subirats
"Dziel i Podbijaj upada ... to które próbowali zrobić z Ericem Dubeyem, z nim samym i ludźmi tam mówiącymi: 'koleś nie bądź tam samemu na swoim, przyczyniaj się, nie bojkotuj siebie samego, nie skazuj siebie na wygnanie albo nie staraj się wyzwolić wszystkich, nie rób tego, nie bądź głupi.' 
Więc ... czy teraz wszystko jasne? A razem z tym oferuje ci szczęśliwego FUCK OFF! Buziaki.

Schpankme Verimuch

Powiedziałeś, "Dziel i Rządź upada... które 'oni' próbują zrobić z Erickiem Dubayem"
Powiedziałeś, "Czy byłoby to bardziej znaczące jeśli 'oni' zostaliby nazwani indywidualnie?"
Powiedziałeś, "Nie, dzięki, pominę tą ofertę".

Powiedziałem, Kim są 'oni'?

Ty powiedziałeś, FUCK OFF
Pozwól mi przetłumaczyć to dla tych, którzy nie wypowiadali się kwicząco: "proszę, nie demaskuj mnie dalej!"

Czerwone szaty Męczennika ukrywają całe zakłopotanie.
Odpowiedz
#7
Niewiedza o naszej historii pozwala innym manipulować naszą przyszłością.

Strategia Kontrolowanej Opozycji:
   - Oszkalować Erica Dubaya
   - Nie należy uczestniczyć w IFERS (Międzynarodowym Stowarzyszeniu Badaczy Płaskiej Ziemi)
   - Rekrutować talenty do produkcji wideo, aby pobierali opłaty od ludzi za płasko ziemskie materiały
   - Promować Państwowo Sponsorowaną Religię (fikcję) w połączeniu z płaską Ziemią
   - Kontynuować wirowanie płasko ziemskimi prawdami, czyniąc je przedmiotem kpiny

   

   

   Odpowiedz
#8
Masakra
Odpowiedz
#9
Kontrolowana opozycja - jesteśmy tu by pomóc ci się połączyć, oskubać cię i przekierować na fałszywy tor myślenia.
https://pomagam.pl/plaskaziemia

Prawdziwi Płasko-Ziemianie nie muszą zbierać na drona by udowodnić coś co już i tak zostało dawno temu udowodnione i nadal jest udowadniane aż po dzień dzisiejszy. Takie fałszywe pomysły dostarczają agenci, którzy udają że są jednymi z nas, by na koniec nas ośmieszyć, zdyskredytować i pokazać że chodzi nam o kasę, nadając nam twarz absurdu, której nigdy nie powinno się słuchać albo brać na poważnie.
Odpowiedz
#10
https://www.youtube.com/watch?v=3GZhj9BbIXc
Ten film jest pełen nonsensu Fantastyki Naukowej: PŁASKA ZIEMIA ... NIECH BĘDZIE ŚWIATŁO od Dana Dimensiona.

Będę musiał się pozbyć Naukowego gówna z tego:

Nie ma Warstwy Ozonowej
Nie ma Atomów
Nie ma Masy Atomowej
Nie ma Fotonów


Dan, "nie wie za dużo", poprzez indoktrynację wyraźnie utknął w Fantastyce Naukowej. Używa fikcji, aby próbować ustalić fakty.

Uważajcie na tych, którzy twierdzą, że mają odpowiedzi oparte na ich indoktrynacji.

Pozwólcie przeanalizować mi to wideo nieco dokładniej, jestem pewien, że zobaczycie THEO (Boga) w pracy.
Wideo otwiera Motto filmu "Marsjanin": "Będę musiał się pozbyć naukowego gówna z tego."
Następnie przez wideo przewija się ZAKRZYWIONY Horyzont cały czas używając THEOretycznej Nauki, aby wyjaśnić "światło słońca".


Pierwsze światło: Światło Słoneczne, bezpośrednie światło
Drugie światło: Światło Dzienne, rozproszone światło


Oświadczenie: Gazy nad warstwą ozonową sortują się warstwowo w oparciu o MASĘ ATOMOWĄ
Oświadczenie: Rozproszone Światło pochodzi z tych posortowanych warstw gazu
Oświadczenie: Słońce wywiera pole elektromagnetyczne? Pobudzając te warstwowe gazy, które emitują FOTONY (Światło)?


Struktury atomowe, gazy i nieznane Fotony są teraz niezbędne, aby wyjaśnić, w jaki sposób Słońce wpływa na dzień i noc na płaskiej Ziemi.


Pamiętajcie, że "Światło Dzienne i Światło Słoneczne" teraz stały się dwiema różnymi rzeczami; niech będzie światło i 4 dnia Bóg stworzył Słońce.


Jednak to nie jest to, co widzimy z Tęczą, a jest ona blisko od powierzchni Ziemi. Chyba, że nie zapomnimy o prostym pryzmacie, gdzie pojawia się jeden kolor światła i wychodzi pełne spektrum kolorów.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości