Witamy na Forum Gdzie Żyjemy

Witaj! Logowanie Rejestracja


Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Syjonistyczny Żydowski Porządek Świata
#1
Tylko w jednym ministerstwie III RP było – jak na razie - trzech ministrów spraw zagranicznych – Geremek, Rotfeld, Meller, pochodzenia Żydowskiego. Ostatnio (za czasów PO) minister finansów - Rostowski - jego ojciec i dziadek byli Żydami. 

Mieliśmy też prezydenta Kwaśniewskiego i jego kumpla ministra Urbana. Żona Bronisława Komorowskiego, Anna Komorowska to córka ubeków – Jana Dziadzi i Żydówki – Hany Rojer. I na tym nie kończy się bardzo długa lista zarządzających Polską!

Stenogram z referatu Jakuba Bermana – który obowiązuje do dzisiaj - jakie były i są plany podporządkowania sobie Polski i Polaków przez Żydów:
„Żydzi mają okazję do ujęcia w swoje ręce całości życia państwowego w Polsce i rozszerzenia nad nim swojej kontroli. Nie pchać się na stanowiska reprezentacyjne. W ministerstwach i urzędach tworzyć tzw. Drugi garnitur. Przyjmować polskie nazwiska. Zatajać swoje żydowskie pochodzenie. Wytwarzać i szerzyć wśród społeczeństwa opinię i utwierdzić go w przekonaniu, że RZĄDZĄ wysunięci na czoło POLACY, a Żydzi nie odgrywają w państwie żadnej roli. Celem urabiania opinii i światopoglądu narodu polskiego w pożądanym dla nas kierunku, w rękach naszych musi się znaleźć w pierwszym rzędzie propaganda z jej najważniejszymi działami – prasą, filmem, radiem. W wojsku obsadzać stanowiska polityczne, społeczne, gospodarcze, wywiad. Mocno utwierdzać się w gospodarce narodowej. W ministerstwach na plan pierwszy przy obsadzaniu Żydami wysuwać należy: Ministerstwo Spraw Zagranicznych, Skarbu, Przemysłu, Handlu Zagranicznego, Sprawiedliwości. Z instytucji centralnych – centrale handlowe, spółdzielczość.” 

Jeszcze ciekawiej brzmi cytat Arturowa Sandauera – HISTORYKA pochodzenia, naturalnie, Żydowskiego:
„W czasie wojny zginęli prości Żydzi i wybitni Polacy. Uratowali się wybitni Żydzi i prości Polacy. Dzisiejsze społeczeństwo w Polsce to żydowska głowa nałożona na polski tułów. Żydzi stanowią inteligencję, a Polacy masy pracujące.”  


Znany z lewicowych sympatii reżyser Oliver Stone, autor filmów poświęconych między innymi Hugo Chavezowi i Fidelowi Castro, tym razem wkroczył na niebezpieczny grunt. W swoim wywiadzie dla gazety „Sunday Times” stwierdził, iż kontrolujący media Żydzi uniemożliwiają swobodną dyskusję nad zagadnieniem Holocaustu. Zapytany przez dziennikarkę, dlaczego tak bardzo podkreśla się znaczenie Holocaustu odpowiedział: „Przez dominację Żydów w mediach. To jest najważniejsze lobby w Stanach Zjednoczonych. Ciężko pracują, stoją za każdą opinią, najbardziej wpływowe lobby w Waszyngtonie. Izrael deformuje (pojawia się też wersja: pier….) amerykańską politykę zagraniczną od lat. Prowadzoną przez administrację Baracka Obamy politykę względem Iranu określił jako „koszmarną”.
Odpowiedz
#2
   

Syjonizm jest Żydowską ideologią polityczną, która gorliwie promuje istnienie Izraela jako ich religijnego domu. Od czasu deklaracji Balfour z 1917r. podpisującej Izrael dla Baronów Rothschildów, Żydowscy Syjoniści popełniali ciągłe ludobójstwa na nie-Żydach (w większości muzułmanach) Palestyńczykach i wielu innych. Obecnie Izrael zgromadził niesamowitą siłę polityczną/finansową, a liczne źródła słusznie wskazują, że nowoczesna Ameryka i Wielka Brytania służą tylko jako zwykłe satelity polityki Izraelskiej. 

   

Louis-Ferdinand Céline powiedział prawie 100 lat temu, że: „Demokracja jest zawsze i wszędzie parawanem dla Żydowskiej dyktatury." Tzw demokratyczny system nie jest w stanie wyłonić przywódców, którzy by byli w stanie konkurować z od pokoleń szkolonymi Żydami do żerowania na mieszkańcach danego terenu. Motłoch który w wyborach widzi szansę dorwania się do koryta nie ma pojęcia o kierowaniu narodem. Jak jakiś promil z nich załapie w czasie kadencji co jest grane to już mamy nowe wybory i nowa rzesza niekompetentnych karierowiczów patrzy jak tu się nachapać. Komunizm i Demokracja to są Żydowskie wynalazki, jest to rodzaj broni genetycznej, która po cichu i w długim czasie niszczy najlepszy materiał genetyczny każdego narodu. Zmiany są raz szybkie raz powolne przez co mieszkańcom danego terenu wydaje, że ich los się zmienia, a w rzeczywistości kierunek ciągle jest ten sam.


„Żydzi rządzą światem przez pośredników. Oni znajdują innych by walczyli i umierali za nich. Teraz zyskali kontrolę nad najpotężniejszymi krajami ... ta malutka społeczność stała się światową siłą.” -Malazyjski Premier Dr Mahathir Mohamed
 
   

„Jest tylko jedna siła, która naprawdę się liczy: Siła nacisku politycznego. My, Żydzi jesteśmy najbardziej wpływowymi ludzmi na ziemi, bo mamy tę moc i wiemy jak ją stosować.” -Ze'ev Jabotinsky, Jewish Daily Bulletin, 27 lipca 1935
 
Największe banki w tym Rezerwy Federalnej zniewalają świat do ‘waluty długu’, wszystkie są prowadzone przez Syjonistycznych Żydów: Rothschilda w Londynie i Berlinie, Braci Lazard w Paryżu, Izraelski Moses Seaf z Włoch, Kuhn, Loeb & Co. z Niemiec i Nowego Jorku, Warburg & Co. z Niemiec, Lehman Brothers z Nowego Jorku, Goldman Sachs z Nowego Jorku, Rockefeller Brothers z Nowego Jorku, i wiele innych. Największe i najbardziej wpływowe lobby w Ameryce jest nikim inny jak AIPAC, Amerykańsko Izraelskim Komitetem Spraw Publicznych, a większość ich Kongresu już dawno została kupiona przez Izraelskie interesy.

   

Była Amerykańska Kongresmen Cynthia McKinney naświetliła i obwiniła Amerykańsko pro-Izraelskie lobby w tym AIPAC, ADL, AJC i ZOA za zrujnowanie jej kariery politycznej. W 2009 roku powiedziała w wywiadzie, że „Ponad 99% Kongresmenów pracuje dla Pro Syjonistyczno Izraelskiego interesu.” Z powodu jej pro-Palestyńskiej postawy McKinney została odsunięta od Kongresu pod wpływem Żydowskiego lobby finansującego i wspierającego jej przeciwników politycznych.

Inny były kongresmen USA, Jim Trafficant również stał się celem i został uwięziony za spreparowane zarzuty korupcyjne kiedy jawnie sprzeciwiał się Izraelczykom. Po odbyciu 7 lat więzienia wyszedł i powiedział w wywiadzie telewizyjnym, „Izrael ma potężny chwyt na Amerykański rząd. Kontrolują oni zarówno członków Izby jak i Senatu. Trzymają nas zaangażowanych w wojny, w których mamy niewielki lub żaden interes. Nasze dzieci wracają w workach na ciała. Nasz naród bankrutuje przez te wojny. A jeśli otworzysz usta, zostaniesz namierzony. A jeśli nie pokonają cię w głosowaniu, to wsadzą cię do więzienia ... Oni kontrolują ogromną część naszej polityki zagranicznej. Oni wpływają na naszą politykę wewnętrzną. Wolfowitz jako podsekretarz obrony wmanipulował Prezydenta Busha numer dwa z powrotem do Iraku. Jesteśmy świadkami ekspansywnej polityki Izraela, tylko każdy boi się o tym mówić. Kontrolują wiele mediów, kontrolują znaczną część handlu w kraju i to oni mocno kontrolują oba ciała Kongresu.”

Nigdy nie widziałem Prezydenta – Kimkolwiek by on nie był – aby staną przeciwko nim (Izraelczykom). To po prostu zdumiewa umysł. Oni zawsze dostają to czego chcą. Izraelczycy wiedzą co się dzieje cały czas. Dotarłem do punktu, w którym już nic nie pisałem. Gdyby naród Amerykański zrozumiał, jaki chwyt ci ludzie mają nad naszym rządem, to od razu by się postawił. Nasi obywatele z pewnością nie mają pojęcia, co się dzieje.” -Były Przewodniczący Amerykańskiego Kolegium Połączonych Szefów Sztabu Admirał Thomasa Moorer

   


Od kiedy Żydowscy imigranci Sam Goldwyn, Louis Mayer, Cecil DeMille, Jack i Harry Warner stworzyli Hollywood, Amerykańskie i światowe media zostały całkowicie zdominowane przez tą małą fanatyczną mniejszość. Żydzi William Paley, David Sarnoff i Leonard Goldenson odpowiednio stworzyli trzy amerykańskie top sieci telewizyjne CBS, NBC i ABC. Obecnie nic się nie zmieniło z Żydami jak Murray Rothstein (a.k.a. Sumner Redstone) posiadający Viacom, CBS, MTV,  LOGO, Blockbuster, Paramount i DreamWorks. Edgar Bronfman senior i junior posiadają wspólnie Universal Studios, Seagram Co., NBC, CNN, Turner Broadcasting, AOL, Time Magazine i Warner / Chappell Music. Żydzii tacy, jak Donald Graham są właścicielami Washington Post i Newsweek, Mortimer Zuckerman jest właścicielem New York Daily i US News & World Report, Michel Eisner posiada Disney i ABC. Żydowsko urodzony Rupert Murdoch jest właścicielem FOX, TV Guide, 20th Century Fox, The Wall Street Journal, New York Post i London Times. Dennis Dammerman posiada General Electric, Peter Chernin jest Dyrektorem Naczelnym u Murdocha NewsCorp. Jeff Zucker jest Dyrektorem Naczelnym NBC i tak dalej i dalej Żydowsko kontrowane mass-media są przekazywane i szerzone. Żydowski reporter L.A. Times Joel Stein napisał nawet artykuł o nazwie „Jak Żydowski jest Hollywood?” gdzie przechwalał się, że Żydzi kontrolują Hollywood, media, wiadomości, polityków i finanse. „Żydzi całkowicie kontrolują Hollywood. Jako dumny Żyd, chcę aby Amerykanie wiedzieli o naszej realizacji. Tak kontrolujemy Hollywood ... Nie obchodzi mnie, czy Amerykanie myślą że kierujemy mediami informacyjnymi, Hollywood-em, Wall Street lub rządem. Obchodzi mnie tylko to abyśmy nadal nimi kierowali.”
 
   

„Żydowska klika przejęła władze w Stanach Zjednoczonych i utworzyła niecny sojuszu z fundamentalistycznymi Chrześcijanami” -Brytjski MP Tom Dalyell 

   

Judaizm nie tylko poprzedza, ale jest podstawą zarówno dla Chrześcijaństwa i Islamu. Jezus Chrystus zbawiciel Chrześcijan, przedostatni prorok Muzułmanów, urodził się i zmarł jako Żyd. Koran utożsamia Żydowskiego Boga Jehowa jako Allaha i akceptuje całą historię Chrystusa. Tylko 0,2% ludności świata jest Żydami, ale Judaizm jest fundamentami Chrześcijaństwa, największej i najbardziej popularnej religii z 33% ludności na świecie podążającymi za nią, oraz Islamem, jako drugą najbardziej popularną religią z 23% świata podążającymi za nią. Dlatego wyznawcy Judeo-Chrześcijańsko-Muzułmańskich mitów są zasadniczo wszyscy pod wpływem Żydowskiej kontroli umysłu. Papiestwo, światowe rodziny królewskie i Syjonistyczni Żydzi wszyscy deklarują swoje ‘boskie prawo do rządzenia’ od ich Żydowskiego Boga ze Starego Testamentu. Wielkie nazwiska Chrześcijańskich pastorów i autorów stale bronią Izrael i gorliwie zachęcają Chrześcijan do wspierania Żydowskiej świętej ziemi. Ignacy Loyola, założyciel Jezuitów był Żydem, Adam Weishaupt założyciel Iluminatów był Żydem, Karol Marks twórca komunizmu, największego stopniowego Mechanizmu do systematycznego unicestwiania innych niezależnych jednostek politycznych we współczesnej historii też był Żydem. Nawet Papież i wszyscy jego kardynałowie Watykańscy noszą ich małe Żydowskie kapelusze (jarmułki).
 
Na świecie istnieje około 2 miliardy Chrześcijan, 1,5 miliarda Muzułmanów, 1,5 miliardów Buddystów, 1 miliard Hinduistów i niespełna 15 milionów Żydów. Biorąc pod uwagę te statystyki, musi to być absolutnym spiskiem, a nie przypadkiem, że tak mniejszościowa, a zarazem zorganizowana grupa ludzi może cieszyć się z posiadania większości mediów, prywatnie drukowanych pieniędzy oraz światowego wpływu na polityków.
 
Judaizm jest religią, która lubi uchodzić za rasę. Robią to, twierdząc, że dzieci Żydowskich matek niezależnie od przekonań są przez całe życie Żydami i nadają im podwójne-Izraelskie obywatelstwa. Ale Judaizm jest zbiorem przekonań, za którymi może podążać każda osoba, niezależnie od narodowości, każda grupa etniczna może stać się Żydami i dlatego nie można nazywać jej rasą. Nazywanie Judaizmu rasą jest jak nazywanie Azjatyckich Buddystów rasą. Izmy są przekonaniami, a nie narodowościami. Wiara w Judaizm czy jakąkolwiek inną religię nie ma nic wspólnego z rasą, wyglądem czy genetyką. Nie można patrzeć na Indyjskie osoby i powiedzieć "wyglądają jak Hindusi” nie można patrzeć na Chińskie osoby i mówić że "wyglądają jak Buddyści”. "Większość ludzi, którzy wierzą w Hinduizm i Buddyzm wygląda podobnie ze względu na ich pochodzenie i geografię , ale ich wygląd w żaden sposób nie określa ich systemu wierzeń. Karykatura ciemnowłosego z wielkim-nosem Żyda nie jest inna.

   

„Naród Żydowski jako całość stanie się własnym Mesjaszem. Osiągnie światową władzę przez rozpuszczenie innych ras, przez zniesienie granic, unicestwienie monarchii i ustanowienia światowej republiki, w której Żydzi będą wszędzie mieli przywilej obywatelstwa. W tym Nowym Porządku Świata, Izraelskie dzieci bez napotykania na opozycję dostarczą wszelkiego przywódctwa. Rządy różnych ludzi tworzących światową republikę wpadną bez trudu w ręce Żydów. Wtedy będzie możliwe dla Żydowskich władców zniesienie własności prywatnej i uczynienie wszędzie użytku z zasobów stanu. W ten sposób obietnica Talmudu będzie spełniona, w którym jest powiedziane, że kiedy czas mesjasza przyjdzie, to Żydzi będą mieli wszystko na całym świecie na własność w swoich rękach."

-Baruch Levy, 1879

 
„Rewolucja Bolszewicka w Rosji była dziełem zaplanowanym przez Żydów i wyrażała niezadowolenie. Nasz plan to mieć Nowy Porządek Świata. Co zadziałało tak wspaniale w Rosji, za chwile stanie się rzeczywistością dla całego świata.” –The American Hebrew Magazine, 1920
 
„Protokoły Mędrców Syjonu” zostały po raz pierwszy ujawnione i opublikowane po Żydowsko Bolszewickiej rewolucji/ludobójstwie w Rosji. Zostały szybko ogłoszone oszustwem przez prasę Żydowską, która następnie zaprzeczyła temu i to wyciszyła. Protokoły udowadniają, że istnieje strategiczny Syjonistyczny spisek w celu przejęcia całego świata, składa się on z kilku poświadczających dokumentów które długo były trzymane w tajemnicy. Przeczytaj na własne oczy jak proroczo ten wiekowy dokument pokazuje planowaną-grę wdrażaną przez globalno Syjonistyczny Żydowski Porządek Świata:
 
   

„Powinniśmy: 1) Zwodzić i demoralizować młodzież fałszywymi doktrynami. 2) Niszczyć życie rodzinne. 3) Zdominować ludzkość przez żerowanie na ich niższych instynktach i przywarach. 4) Poniżać i z wulgaryzować sztukę oraz wypełniać literaturę brudami. 5) Niszczyć szacunek dla religii, podważyć reputację duchowieństwa poprzez skandaliczne historie wspierane przez tworzenie tzw. kopii zapasowej "wyższej krytyki", tak że stara fundamentalna wiara jest rozbita przez spory i stałe kontrowersje obecne w kościołach. 6) Wprowadzenie zwyczaju na luksusy, szalonej mody i rozrzutności, tak że zdolnośc do cieszenia się z czystych i pospolitych przyjemności zostanie utracona.  7) Odwracać uwagę ludzi przez rozrywkę publiczną, sport, gry, konkursy z nagrodami, itp, tak aby nie mieli czasu na myślenie. 8) Mylić i oszałamiać ludzkie umysły przez fałszywe teorie, rozbijać zdrowie i szargać nerwami poprzez ciągłe wprowadzanie nowych trucizn. 9) Wszczynać nienawiść klasową i walki klasowe między różnymi ludźmi. 10) Wydziedziczać stare arystokracje, które nadal utrzymują wysokie tradycje przez nadmierne podatki i zastępować je "Rycerzami Złotego Kręgu." 11) Zatruwać relacje między pracownikami i pracodawcami poprzez strajki i blokady, tak aby zniszczyć możliwość produktywnej współpracy. 12) Zdemoralizować we wszystkich znaczeniach wyższe klasy społeczeństwa i przez  niekorzystny rozgłos podnieść nienawiść ludzi do nich. 13) Za pomocą przemysłu zrujnować rolnictwo, a potem zniszczyć przemysł przez dzikie spekulacje. 14) Rozgłosić wszystkie możliwe teorie utopijne tak, aby doprowadzić ludzi do labiryntu niepraktycznych pomysłów. 15) Podnośić stawki płac, które jednak nie przyniosą żadnych korzyści dla pracowników gdyż w tym samym czasie będziemy zapewniać wzrost cen produktów niezbędnych do życia. 16) Przyczyniać się do tarć dyplomatycznych i nieporozumień między państwami, które zwiększą międzynarodowe podejrzenia, nienawiść i tym samym znacznie zwiększą uzbrojenie. 17) Wprowadzać we wszystkich krajach, ogólne prawo wyborcze tak aby los narodów zależał od ignorantów. 18) Obalać wszystkie monarchie i republiki zastępując je, tak daleko jak to tylko możliwe i wypełniać je ważnymi urzędnikami państwowymi z osobami, które są zaangażowane w jakieś bezprawne sprawy, które ze strachu przed narażeniem, pozostaną nam posłusznymi sługami. 19) Stopniowo poprawiać wszystkie konstytucje, tak aby przygotować grunt dla absolutnego despotyzmu i Bolszewizmu. 20) Tworzyć wielkie monopole, od których nawet wielkie majątki Gojów będą zależne w takim stopniu, że zostaną pochłonięci w "godzinie", gdy kryzys przemysłowy się rozpocznie. 21) Niszczyć wszystkie stabillizatory finansowe; zwiększać depresje gospodarcze w zakresie doprowadzania do ogólno światowej upadłości; zatrzymywać koła przemysłu, sprawiając, że obligacje, akcje i pieniądze papierowe staną się bezwartościowe; gromadzić całe złoto świata w rękach wybranych nielicznych osób do wycofywania ogromnych kapitałów z obiegu; w danej godzinie zamknąć wszystkie wymiany, wycofać wszystkie kredyty i spowodować ogólną panikę. 22) Przygotować się do śmiertelnej walki narodów; prowadzić ludzkość przez cierpienia, strach i brak pożywienia - głód tworzy niewolników!” („Protokoły z posiedzeń Mędrców Syjonu”).

   
 
„Jedyne stwierdzenie, które chciałbym wydać na temat Protokołów jest takie, że pasują one do tego co się dzieje. Mają one szesnaście lat i jak do tej pory pasowały do sytuacji na świecie. Pasują i teraz.” -Henry Ford, 1921
 
„Osobiście jestem bardziej niż kiedykolwiek skłonny wierzyć, że Protokoły Mędrców Syjonu są prawdziwe. Bez nich nie widzę sposobu w jaki można by wytłumaczyć to co się dzisiaj dzieje. Bardziej niż kiedykolwiek indziej myślę, że Żydzi są u podstawy problemu.” -Nesta Webster, 1934
 
„Jeśli nigdy nie przeczytałeś Protokołów, to nic nie wiesz o sprawach żydowskich” -Henry Hamilton Beamish 1937
 
W ciągu ostatnich dwóch tysiącleci Żydzi jako całe populacje byli wyrzucani z ponad 100 krajów za swoje zachowania przestępcze! To są zdumiewające statystyki. Żadna inna grupa ludzi w historii świata nigdy nie zbliżyła się do takiej liczby wypędzeń jaka tyczy się Żydów. Oto skrócona wersja, aby dać wyobrażenie, jak długoterminowy i światowy jest problem Żydowski: Carthage 250, Aleksandria 415, Francja 554,  Hiszpania 612,  Imperium Visigoth 642, Włochy 855, Sens 876, Mainz 1012, Francja 1182, Niemcy 1182, Górna Bawaria 1276, Anglia 1290, Francja 1306, Francja 1322, Szwajcaria 1348, Hielbronn Niemcy 1349, Saksonia 1349, Węgry 1349, Węgry 1360, Belgia 1370, Słowacja 1380, Strasburg 1388, Niemcy 1394, Francja 1394, Lyon 1420, Austria 1421, Fribourg 1424, Zurych 1424, Kolonia 1424, Savoy 1432, Mainz 1438, Augsburg 1439, Holandia 1442, Holandia 1444, Bawaria 1446, Francja 1453, Wrocław 1453, Würzburg 1454, Mainz 1462, Mainz 1483 ,

Warszawa 1484, Vincenza 1485, Hiszpania 1492, Włochy 1492, Litwa 1495, Neapol 1496, Portugalia 1496, Norymberga 1498, Navarre 1498, Brandenberg 1510, Prusy 1510, Strasburg 1514, Genua 1515, Regensburg 1519, Neapol 1533, Neapol 1541, Praga 1542 , Genua 1550, Bayern 1551, Pesaro 1555, Praga 1557, Austria 1559, Praga 1561, Würzburg 1567, Państwo Kościelne 1569, Brandenburg 1571, Holandia 1582, Węgry 1582, Austria 1593, Cremona, Pavia i Lodi 1597, Frankfort 1614, Worms 1615 , Kijów 1619, Ukraina 1648, Polska 1648, Hamburg 1649, Małorosja 1654, Litwa 1656, Oran 1669, Wiedeń 1670, Sandomir 1712, Rosja 1727, Wurtemburg 1738, Małorosja 1740, Praga 1744, Słowacja 1744, Inflanty 1744, Morawy 1745 , Kovad 1753, Bordeaux 1761, Warszawa 1775, Alzacja 1789, Rosja 1804/08, Lbeck i Bremen 1815, Franconia, Swabia i Bawaria 1815, Bremen 1820, Rosyjska granica 1843, Obszary w USA pod dowództwem generała Granta 1862, Rumunia 1866, Rosja 1880, Moskwa 1891, Bawaria 1919, kontrolowane obszary Nazistów 1938-45, kraje Arabskie 1948.


   

Jeśli zostałeś wyrzucony z paru miejsc, to być może mógłbyś to nazwać zbiegiem okoliczności lub anty-semityzmem, ale bycie wielokrotnie wydalanym z całej ziemi przez całą historię nie jest czymś co należy ignorować lub lekceważyć. We współczesnym potocznym języku angielskim słowo „Jew” (Żyd) może być stosowane jako forma czasownika znacząca wyłudzenie lub oszukanie kogoś. Słowa „Jewel” i „Jewelry” nawiązują do szlachetnych kamieni/metali oraz je definiują, a historycznie Żydzi byli w bankowości i szlachetnych metalach ze swoimi popularnymi nazwiskami takimi jak Goldstein, Silverstein i Goldberg. Tak bardzo, ich reputacja ich poprzedza.
 
„Nasza rasa jest Rasą Władców. Jesteśmy boskimi bogami na tej planecie. Jesteśmy inni od niższych ras ponieważ one pochodzą od insektów. Faktycznie, w porównaniu do naszej rasy, inne rasy to bestie i zwierzęta, bydło w najlepszym wypadku. Inne rasy są uważane za ludzkie odchody. Naszym przeznaczeniem jest rządzenie ponad niższymi rasami. Nasze ziemskie królestwo będzie rządzone przez naszego przywódcę żelazną rózgą. Tłumy będą lizać nasze stopy i służyć nam jako nasi niewolnicy." -Menachem Begin (Premier Izraela, 1977-1983, laureat Pokojowej Nagrody Nobla, poważnie!)
 
   

Żydzi uważają się za wybrany naród przez „Boga”, co jest przykre ponieważ taki kompleks wyższości natychmiast tworzy podział dwupartyjny pośród ludzkości, Jeśli oni są narodem wybranym przez Boga, to wszyscy inni nie. Mają nawet obraźliwe słowa w potocznym opisywaniu nie-Żydów, takie jak Goj, Goyim, Innowierca i Shiksas. Ich najbardziej „Święta” książka, Talmud, to od deski do deski, nienawiść rasowa, wyższość, egoistyczność i ogólna niemoralność.
 
Wszyscy Żydzi rodzą się z podwójnym obywatelstwem-Izraelskim, więc bez względu na to, czy będą to legalne czy kryminalne problemy, które mogą powstać w krajach ich urodzenia, Żydzi zawsze mogą uciec z powrotem do ich ludobójczej ojczyzny. Są nawet poinstruowani przez Talmud, ich najbardziej „Świętą” książkę, aby to robić.

   

Moed Kattan 17a mówi: „Jeśli Żyd chciałby czynić zło powinien udać się do miasta, gdzie nie jest znany i tam czynić zło.” Talmud jest pełen takich niemoralności, rozpusty i rasizmu, do której to otwarcie zachęca. Oto kilka wybranych cytatów z Judaistycznego Świętego Talmudu:  „Żydzi nazywani są istotami ludzkimi, ale nie-Żydzi nie są ludźmi. Są bydłem. (Talmud: Baba mezia, 114b) Akum (nie-Żyd) jest jak pies. Tak, Pismo naucza aby darzyć psa większym szacunkiem niż nie-Żyda. (Ereget Raschi Erod. 22 30) Chociaż Bóg stworzył nie-Żydów to są oni wciąż zwierzętami w ludzkiej postaci. To nie przystoi Żydowi aby być poddanym zwierzęcia. Dlatego będzie on obsługiwany przez zwierzęta w ludzkiej formie. (Midrasch Talpioth, str. 255) Nie-Żyd w ciąży jest nie lepszy od zwierzęcia w ciąży. (Coschen hamischpat 405) Dusze nie-Żydów pochodzą z nieczystych duchów i nazywane są świniami. (Jalkut Rubeni gadol 12b) Chociaż nie-Żyd ma taką samą budowę ciała jak Żyd, to jest to jak porównanie Żyda z małpą do człowieka. (Schene luchoth haberith, str. 250 b) Jeśli jesz z Gojem, to jest to tak samo jakbyś jadł jedzenie z psem. (Tosapoth, Jebamoth 94b) Stosunek płciowy Innowierców jest jak współżycie między zwierzętami. (Talmud Sanhedryn 74b) Dopuszcza się zabranie ciała i życia od goja. (Sefer Ikkarim III c 25) Jest zgodne z prawem zabicie każdego, kto zaprzecza Torze. Chrześcijanie należą do tych co zaprzeczają Torze. (Coschen hamischpat 425) Heretyka Innowiercę można zabić wręcz własnymi rękami. (Talmud, Abodah Zara, 4b) Każdy Żyd, który przelewa krew bezbożnych (nie-Żydów), to robi tak jakby czynił ofiarę Bogu. (Talmud: Bammidber raba c 21 & Jalkut 772) Jeżeli poganin (goj) uderzy Żyda, to goj musi być zabity. (Sanhedrin 58b) Żyd nie musi zapłacić gojowi należnego mu wynagrodzenia za jego pracę. (Sanhedrin 57a) Jeżeli Żyd znajdzie przedmiot utracony przez goja, to nie musi mu go zwracać. (Baba Mezia 24a) Gdy Żyd morduje 
poganina, nie będzie kary śmierci. Co Żyd kradnie Gojowi może przechowywać. (Sanhedrin 57a) Żydzi mogą używać kłamstw ("wybiegów"), aby oszukać gojów. (Baba Kamma 113a) Wszystkie Innowiercze dzieci są zwierzętami. (Yebamoth 98a) Dziewczyny gojów są w stanie nieczystości (Niddah) od urodzenia. (Abodah Zarah 36b) Goje wolą seks z krowami. (Abodah Zarah 22a-b) Żyd jest zobowiązany powiedzieć następującą modlitwę codziennie: Dziękuję Bogu za to, że nie uczynił mnie Innowiercą, kobietą czy niewolnikiem. (Menahoth 43b-44a) Żyd może poślubić trzy letnią dziewczynę (konkretnie, trzy lata "i jeden dzień"). (Sanhedryn 55b) Żyd może uprawiać seks z dzieckiem tak długo, jak dziecko ma mniej niż dziewięć lat. (Sanhedryn 54b) Gdy dojdzie do zbliżenia pomiędzy dorosłym człowiekiem a małą dziewczynką to nic to nie znaczy. (Kethuboth 11b)” 

 
Rabin Meir Kahane w wywiadzie telewizyjnym powiedział CBS, że jego „nauczanie, że Arabowie są psami pochodzi z Talmudu.” Rabin Yaacov Perrin powiedział New York Daily News, że „milion Arabów nie jest wartych Żydowskiego paznokcia.” Rabin Icchak Ginsburg oświadczył w New York Times, że „musimy uznać, że krew Żydowska i krew goja to nie to samo." Z takiego rodzaju szalonym zinstytucjonalizowanym rasizmem to nic dziwnego, że Żydzi w przeszłości spotkali się z dużą wrogością i „anty-Semityzmem.”
 
   

Mówi się, że "historię piszą zwycięzcy” i absolutnie jest to prawdziwe; najbardziej jaskrawy przykład z niedawej historii, który w dzisiejszych czasach musi być utrzymany w (złym) zrozumieniu to Adolf Hitler i Niemcy sprzed II Wojny Światowej. W rzeczywiście Adolf Hitler był wegetarianinem, miłośnikiem zwierząt, autorem, artystą, działaczem politycznym, ekonomicznym i reformatorem nominowany do Pokojowej Nagrody Nobla. On uchwalił pierwszą na świecie pierwszą ustawę anty-okrucieńską wobec zwierząt, przeciwdziałał zanieczyszczeniu i wprowadził prawa antynikotynowe. W przeciwieństwie do demonicznego portretu jaki historia mu namalowała, Hitler był uwielbiany przez swoich ludzi i chciał nic więcej prócz pokoju.

   

Po I Wojnie Światowej w 1919 roku Międzynarodowa Liga Narodów poprzez Traktat Wersalski wprowadziła drakońskie podatki odszkodowawcze na Niemców, które były tak skandaliczne, że prezydent Stanów Zjednoczonych Woodrow Wilson powiedział: "Gdybym był Niemcem to powinienem pomyśleć o tym aby nigdy tego nie podpisywać." Brytyjski premier David Lloyd George powiedział: „Napisaliśmy dokument, który gwarantuje wojnę w ciągu 20 lat ... Kiedy nakładasz warunki na ludzi [Niemców], takie, że nie mają sposobu na ich dotrzymanie, to zmuszasz ich do złamania umowy albo do wojny."
 
   

W następnym 1920 roku, Żydowscy międzynarodowi bankierzy (wielu z nich było tak samo zaangażowanych w tworzenie Ligi Narodów oraz Rezerwy Federalnej) rozpoczeło dawać duże oprocentowane pożyczek dla Niemiec. Już w 1923 roku Niemcy bankrutowały przez Żydowskich finansistów i nie mogły kontynuować spłacania 270 mld Reichmark reparacji wojennych. Nie byli nawet zdolni odkupić swojego węgla od "sojuszników", fabryki zaczęły się zamykać i tysiące Niemców stało się bezrobotnymi. W 1924 roku jako odwet na Niemcach za zatrzymywanie zapłaty dla Żydowskich międzynarodowych banksterów,  zdewaluowali oni papierowe-marki tak ostro, że w ciągu kilku miesięcy miliony Niemieckich rodzin nie mogło sobie pozwolić na zakup żywności lub czynsz. Kupienie bochenka chleba kosztowało taczki pełne Papierowych-marek, tysiące Niemców zmarło z głodu.
 
   

W tym czasie Stalin i Żydowscy Bolszewicy budowali obozy koncentracyjne, wykorzystując Polaków i inne kraje sąsiednie jako satelity do ataku i przejęcia Niemieckiej ziemi. To był pretekst dla Hitlera do dojścia do władzy. W latach 1933-1940 Hitler próbował kilkakrotnie, pogodzić się z Żydami i "sojuszniczymi" siłami nawet wzywając do całkowitego rozbrojenia na dowolnych warunkach. Był nominowany do pokojowej nagrody Nobla w 1939 roku, w tym samym roku został zaatakowany na jego własnej ziemi po wielokrotnych prośbach o rozwiązanie pokojowe. W 1936 roku, 99% zarejestrowanych wyborców Niemieckich udało się by zagłosować w wyborach i 98,8% zagłosowało za Hitlerem.

   
 
Odtąd Media Żydowskie malowały zły obraz Hitlera, a Żydowski Porządek Świata nawet ustanowił prawa w 19 krajach Europejskich zakazujące wolnego słowa w kwestii Judaizmu i Holocaustu. Obecnie większość zachodniego świata jest systematycznie pod propagandą i wpajaniem do owczego milczenia, co stało się jednym z największych tematów tabu oraz słoniem w pokoju spisku, z Żydowskimi pytaniami. Z ADL, AIPAC, SPLC, B'nai B'rith i innymi wpływowymi Żydowskimi organizacjami za każdym razem płaczącymi "anty-Semita" na pierwszą oznakę czegokolwiek co nawet zdalnie ich krytykuje, stało się prawie niemożliwe dla nas gojów by zorganizować jakikolwiek formalny opór. Wystarczy kwestionowanie oficjalnej wersji holokaustu i można wylądować w więzieniu w 19 Europejskich krajach!
 
   

Prawda jest taka że Hitler nigdy nie uchwalił żadnej polityki eksterminacji Żydowskiej, a większość ludzi, którzy zginęli w obozach zmarło z głodu po krwawych bombardowaniach Niemiec odcinających ich źródła pożywienia. Ale wieczne propagowanie mitu Hitlera mordującego 6 milionów Żydów przyniosło ogromne bogactwo zadośćuczynienia dla światowego Żydostwa i dostarczyło im historii ofiar ‘biedni my’ tak aby goje nie odważyli się krytykować ludobójstwa suwerennego Izraela, nie wspominając już o tym że mit Hitlera zabijającego rzekome 6 milionów Żydów, ładnie pokrywa się z morderstwami Żydowskich zbrodniarzy Marksa/Trockiego/Lenina/Stalina zabijających 60 milionów nie-Żydów zaledwie dwie dekady wcześniej. Obecnie w programach nauczania szkół publicznych i podręcznikach zawarty jest Hitler oraz Holocaust i jest to odnawiane co roku aż do znudzenia, a okrucieństwa rewolucji Bolszewickiej i Głodu są już całkowicie pomijane.
 
"Oficjalna" wersja establishmentu o Holokauście sugeruje, że w czasie II Wojny Światowej sześć milionów Żydów trafiło do niewoli i zostało zgładzonych w Nazistowskich obozach. To może równie dobrze być przypadek, ale jak wiemy to zwycięzcy piszą historię, a w celu utrzymania kontroli Syjonistyczni globaliści muszą twardo bronić swojej wersji wydarzeń, nawet w obliczu przytłaczających dowodów, że jest inaczej. Jeżeli sześć milionów naprawdę umarło, to następnie zastanawianie się nad tą liczbą, badanie faktów i analizowanie dowodów otaczających Holocaust powinno móc udowodnić swoją historię. Jednak dzięki organizacją takim jak Anti-Defamtion League, Southern Powerty Law Center, AIPAC i innym Syjonistycznym apologetycznym grupom, zwyczajne kwestionowanie oficjalnej wersji Holokaustu już staje się niebezpieczne.

   

W całej Europie "Kłamstwo Holocaustu" (ich Orwellowski gołębi-dołek na przesłuchiwanie "oficjalnej" historii) jest nielegalne i spowodowało wiele długich aresztowań! Autorzy, profesorowie i badacze jak Sylvia Stolz, David Irving, Germar Rudolf, dr Frederick Toben i wielu innych wszyscy spędzili lata za kratkami, po prostu za mówienie o tym tabu. Jeden człowiek, Ernst Zündel, spędził ponad 7 lat za kratkami za ponowne opublikowanie małej, fascynującej książki pod tytułem „Did Six Milion Really Die?" ("Czy Sześć Milionów Naprawdę Umarło”).

   

Więc jakie są niektóre z argumentów przedstawianych przez tych "kryminalistów" negujących holokaust? Zaczynając od wielu źródeł Żydów i Gojów podobnie twierdzących, że w Niemczech było nie więcej niż 3 mln Żydów w czasie Holokaustu. W tym czasie cała populacja Żydów w Europie wyosiła tylko 6,5 mln, a ponad połowa z nich mogła być liczona jako mieszkający poza granicami Nazistowskich Niemiec. "Oficjalna" Historia mówi, że miliony Żydów skazano na śmierć w komorach gazowych, ale komory w Oświęcimiu, Dachau i Mauthausen podobno odpowiedzialne za miliony zgonów nie posiadają wymaganych niezbędnych szczelnych drzwi, ram, czy wysokich kominów, a kryminalistyczne badania tych miejsc nie ujawniły pozostałości niczego toksycznego, co wskazywało by na ich użycie. Historycy establishmentu twierdzą, że Treblinka i Bełżec są miejscami masowych grobów, gdzie pogrzebane zostały setki tysięcy Żydów, ale naukowcy wykazali stosując radary penetrujące ziemię i próbki wykopów, że ze 100% pewnością, nie istnieją tam żadne groby masowe, a ziemia nawet nigdy nie była ruszana.
 
   

„Oczywiście, propaganda okrucieństwa nie jest niczym nowym. Stale towarzyszy każdym konfliktom XX wieku i niewątpliwie będzie nadal to robić. W czasie I Wojny Światowej Niemcy były oskarżane o jedzenie Belgijskich dzieci, jak również o zachwycające wyrzucanie ich w powietrze i nabijanie ich na bagnety. Brytyjczycy twierdzili również, że siły Niemieckie prowadziły „Fabrykę Zwłok”, do której sprowadzali zwłoki umarłych, w celu uzyskania gliceryny ... Po wojnie jednak przyszła zmiana zdania, oświadczenie publiczne zostało wydane przez Ministra Spraw Zagranicznych w Izbie Gmin, przepraszające za zniewagę Niemieckiego honoru, która została uznana za wojenną propagandę w tamtym czasie. Żadne takie oświadczenie nie zostało wydane po II Wojnie Światowej. Zamiast wraz z upływem lat zmniejszania propagandy dotyczącej Niemieckiej okupacji a zwłaszcza ich traktowania Żydów, nie zrobiono nic w tej kwestii, tylko zwiększano zajadliwość i rozwijano swój katalog okropności. Makabryczne książki z drastycznymi odsłonami nadal wytaczają się z prasy, stale dodając do rosnącej mitologii obozów koncentracyjnych, a zwłaszcza do historii, że zgineło w nich nie mniej niż sześć milionów Żydów. Następne strony ujawnią to roszczenie jako najbardziej kolosalny kawałek fikcji i najbardziej udane oszustwo ... Tak długo jak Żydzi sami będą zainteresowani, to oszustwo będzie nieobliczalnym zyskiem. Każda wyobrażalna rasa i narodowość miała swój udział w cierpieniach podczas II Wojny Światowej, ale żadna tak skutecznie jej nie wypracowała i odwróciła do tak wielkiej przewagi. Domniemane prześladowania szybko wzbudziły sympatię do narodowej ojczyzny Żydów, którą szukali tak długo; Po wojnie Brytyjski rząd zrobił bardzo niewiele by zapobiec emigracji Żydowskiej do Palestyny, którą ogłosili nielegalną, a niedługo potem Syjoniści wydarli rządowe tereny od Palestyny i stworzyli swoje schronienie przed prześladowaniami, Państwo Izrael ...
 
   

„Do tej pory oszałamiająca kwota sześciu bilionów funtów została wypłacona jako odszkodowania przez rząd federalny RFN, w większości dla państwa Izrael (które nawet nie istniało w czasie II Wojny Światowej), jak również dla indywidualnych Żydów występujących z roszczeniami. Jeśli jednak chodzi o szantaż polityczny, oskarżenie, że 6 milionów Żydów zginęło w czasie II Wojny Światowej ma znacznie oraz bardziej daleko idące konsekwencje dla mieszkańców Wielkiej Brytanii i Europy, poprzez przewagę jaką zyskali dla narodu Żydowskiego. I tu dochodzimy do sedna pytania, dlaczego Wielkie Kłamstwo? Jaki jest jego cel? W pierwszej kolejności, zostało to wykorzystane bez skrupułów, aby zniechęcić do wszelkiej postaci nacjonalizmu. Gdyby mieszkańcy Wielkiej Brytanii czy jakiegokolwiek innego kraju Europejskiego próbowali dochodzić patriotyzmem do zachowania ich integralności narodowej w czasach, kiedy samo istnienie państwa narodowego jest zagrożone, to są oni natychmiast piętnowani jako „neo-Naziści”. Ponieważ, oczywiście nazizm był nacjonalizmem i wszyscy oczywiście wiemy, co się wtedy stało, Sześć milionów Żydów zostało zgładzonych! Tak długo, jak ten mit będzie utrwalany, ludzie pozostaną wszędzie w niewoli do tego; potrzeba międzynarodowej tolerancji i zrozumienia będzie wbijana już w domach przez Organizację Narodów Zjednoczonych, zanim sama państwowość, gwarantująca wolność, nie zostanie zniesiona.” -Tekst z książki „Did Six Million Really Die?”
 
Równie interesująco brzmi cytat Arturowa Sandauera – historyka pochodzenia, naturalnie, Żydowskiego. „W czasie wojny zginęli prości Żydzi i wybitni Polacy. Uratowali się wybitni Żydzi i prości Polacy. Dzisiejsze społeczeństwo w Polsce to Żydowska głowa nałożona na Polski tułów. Żydzi stanowią inteligencję, a Polacy masy pracujące.” 
 
   

Badając ten problem istnieje bardzo cienka granica między narażeniem się supremacji Żydowskiej i brzmieniem samemu jak supremacja, pomiędzy prawidłowym identyfikowaniem plemiennych Talmudycznych sprawców i fałszywego gołębia dziurawiącego duchowo niewinnych Tory-jczyków, a pomiędzy narażaniem kłamstw Holokaustu i pozostawaniem sympatykiem dla rzeczywistych ofiar. Nowy Porządek Świata jest w dużej mierze Żydowskim spiskiem Syjonistycznym, ale nie wszyscy są Żydami i to nie tylko Żydzi. Istnieje wiele anty-Syjonistycznych i anty-NWO Żydów, ale na najwyższym poziomach, ich religia została absolutnie porwana przez kliku bogatych złych megalomanów supremacji nastawionych na dominację nad światem.
 
Według raportu CIA, który niedawno ukazał się w sieci największe skupiska Żydów w Polsce po II Wojnie Światowej znajdowały się we Wrocławiu, Łodzi i Warszawie. Ofi­cjal­nie zmia­nę na­zwisk umoż­li­wiał de­kret z dnia 10 li­sto­pa­da 1945 ro­ku o zmia­nie i usta­la­niu imion i na­zwisk. Ar­ty­kuł 18 te­go de­kre­tu brzmiał: „Dla osób, któ­re przy­bra­ły in­ne imię lub na­zwi­sko w cza­sie peł­nie­nia służ­by w Woj­sku Pol­skim w okre­sie od dnia 1 wrze­śnia 1939 r. do dnia 9 ma­ja 1945 r., do uzna­nia zmia­ny imie­nia lub na­zwi­ska za praw­nie wystarczają­ce jest za­świad­cze­nie o zmia­nie wy­da­ne przez Mi­ni­ster­stwo Obro­ny Na­ro­do­wej.” Metoda Stalina była doskonale przemyślana. Wmówić Polskiemu narodowi, że to Polacy partycypują w budowaniu Komunizmu. 
 
W 2006 roku Gross napisał książkę „Strach”, a zamiast protestu władz, ówczesny premier Tusk w programie II TVP, zapytany przez Tomasza Lisa o tą książkę, powiedział „każdemu wolno pisać, co chce”. Zgodnie z tym piszę, że czytałem gdzieś, że Donald Tusk, tak jak i bracia Kaczyńscy, są potomkami Żydowskimi. Dalej Lech Wałęsa (Lejba Kohen), były premier Mazowiecki (Icek Dikman), były prezydent Kwaśniewski ( Izaak Stollcman ), też byli Żydami. 

   

Niektórzy twierdzą że to mit, jakoby pewna grupa wyznaniowa miała utrzymywać linie krwi i sięgać swoimi wpływami, aż tak daleko, by wszędzie mieć swoje tajne stowarzyszenia. Ale nawet patrząc na ostatni „wybór” Amerykanów - Prezydenta Trumpa - to i tam nie ma wyjątku. Żyd Jared Kushner poślubił Ivanke Trump, w Żydowskiej ceremoni 25 października, 2009r. Ivanka Trump zmieniła wiarę na Judaizm przed ślubem z Kushnerem. Kushner jest właścicielem gazety 'The New York Observer'. Donald Trump opisał ten wspaniały spektakl jako: “Nie tylko mam Żydowskie wnuki, ale również mam córkę Żydówkę i jestem z tego dumny.” Syn Donalda Trumpa, Eric Trump podążył śladami siostry, biorąc ślub z 'Inside Edition' TV-producentką (Żydówką) Larą Yunaska. Żydowska ceremonia weselna była prowadzona przez ortodoksyjnego Żyda Kushnera.  
Odpowiedz
#3
   

Wielu Europejczyków i Amerykanów nie zdaje sobie sprawy, że Żydzi są odpowiedzialni za wielokulturowość, otwarte granice, uprzywilejowanie białych, feminizm, UE, Kulturowy Marksizm i inną politykę prowadzącą do całkowitego zniszczenia świata zachodniego.

Szkoły i media pełne są HoloOszustw, tak by Biali ludzie nawet nie odważyli się myśleć, że Żydzi mogą robić coś nie do przyjęcia w ich krajach. Kulturowa działalność wywrotowa... Marksizm to eufemizm dla Żydów.

Obydwa, Liberalizm i Wielokulturowość zostały Żydowsko stworzone i obydwa były zawsze mocno promowane/rozwijane przez Żydów.

Marksizm kulturowy i poprawność polityczna (to są "narzędzia" inżynierii społecznej, które wyszły z Żydowskiego think-tanka znanego jako Szkoła Frankfurcka, Instytutu Tavistock oraz Szkoły Fabianów po II Wojnie Światowej.


Pomysł, że rasy nie istnieją, został otwarcie poparty przez antropologa nazywającego się Franz Boas i szeroką sieć jego bliźnich Żydów.

Wszystkie współczesne 'liberalne' katastrofy takie jak 'wielokulturowe miejsca', 'równość', 'rasizm', 'rasa nie istnieje', 'represje', 'ucisk', 'przywileje białych' itd. mają pochodzenie żydowsko-marksistowskie. Zauważcie, że konserwatyści mają tę samą ideologię.

To nie przypadek, że aż tak podobny jest postęp Stanów Zjednoczonych do postępu Australijskich, Francuskich, Niemieckich, Irlandzkich, Hiszpańskich, Greckich, Szwedzkich i innych zachodnich demokracji liberalnych. Wszyscy podążają
za ideologią przekazaną przez Żydowskich Marksistów, wielokulturowych narodowych niszczycieli.

Suwerenność nie idzie w zgodzie z "postępowymi" programami. Nacjonalizm jest odrzuceniem tego Żydowskiego marksistowskiego raka. Liberalizm jest zaburzeniem psychicznym. Żydzi nienawidzą Białych, ale wielu Białych jest zbyt głupich, by to zrozumieć. Wielokulturowość... kto tak naprawdę wierzył od samego początku, że ona kiedykolwiek zadziała?!

"Rewolucja nie nastąpi z użyciem broni, ale wydarzy się stopniowo, rok po roku, pokolenie przez pokolenie. Stopniowo przenikniemy do ich placówek oświatowych i ich urzędów politycznych, przekształcając je powoli w marksistowskie podmioty, zmierzając ku uniwersalnemu egalitaryzmowi." -Max Horkheimer, marksista Żyd z Szkoły Frankfurckiej
Odpowiedz
#4
Stany Zjednoczone są samozwańczym aniołem demokracji na świecie, ale tak jak ostrzegał George Orwell, wojna jest zdrowiem państwa, a w języku nowomowy demokracja jest terminem, który jest używamy do ukrycia prawdziwej natury naszego stanu wojennego.

   

AMERYKA i WOJNY
Od ogłoszenia Deklaracji Niepodległości w 1776 roku, Ameryka była w stanie wojny 93% czasu - 225 z 242 lat 
https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_wars_involving_the_United_States
* Żaden prezydent Stanów Zjednoczonych w rzeczywistości nie kwalifikuje się jako prezydent pokojowy. Zamiast tego wszystkich prezydentów USA można technicznie uznać za "prezydentów wojennych".
* Stany Zjednoczone nigdy nie wytrzymały dekady bez wojny.
*Jedyny czas, kiedy Stany Zjednoczone przeszły pięć lat bez wojny (1935-40), był w okresie izolacji Wielkiego Kryzysu.

   

   

Myślę, że można śmiało powiedzieć, że kiedy Ameryka czuje się zagrożona jakąkolwiek konkurencją, to w końcu wepchnie tam swój nos gdzie nie jej miejsce!
Odpowiedz
#5
   

Nie chcą abyśmy doszli do prawdziwego ziarna władzy, prawdziwego szczytu piramidy, Żydowsko Masońskiej władzy i oni wiedzą że to się nie zdarzy, jeśli nie będziemy mówić kto za tym stoi - Żydzi! Pojęcia jak teoretyk płaskiej ziemi, teoretyk spisków, kwestionujący Holocaust. Pojawiają się z takimi terminami by zaszufladkować wszystkich badaczy, tak by zamiast spojrzeć na to, użyli takiego zwrotu i od razu mają całą maszynę medialną papugującą ten termin, przedstawiającą go w niegrzeczny sposób, tak jakby tego kogoś nigdy nie powinno się nawet słuchać a ich opozycja nigdy nie powinna być brana pod uwagę. 
   

Sami Żydzi są końcowymi arbitrami spisku i to oni oraz ich minionki są strażnikami bramy. Masoneria jest ręką-Gojów w Judaizmie, tak jak sami ją założyli. Więc oni nie tylko ustawili samych siebie, ale sięgają do kultury Gojów, by dać nam swoją psychopatyczną plemienną ideologię, by uczynić Masonów myślących, że są tego częścią, że są wyjątkowi. Więc z Żydami albo Masonami, albo osobami poza tym, jak Hollywood, zrobili świetną robotę, wszyscy Żydzi są komediantami, celebrytami a do tego całe środowiska akademickie, inteligencja - oni to zdominowali. Nie dlatego, że są dużo mądrzejsi od nas, ale dlatego że są dużo bardziej zorganizowani i przebiegli niż my jesteśmy. Przeciętna osoba jest może bardziej mądrzejsza niż przeciętny Żyd, ale z pewnością nie jest bardziej chciwa i przebiegła, tak jak są psychopaci, socjopaci i narcyści, które są terminami z psychologi opisującymi ludzi nie mających współczucia, empatii, oraz żadnych wyrzutów sumienia - predatorów. To wydaje się być tym co przyciąga w stronę Judaizmu i Masonerii, oraz również dostarcza psychopatów i socjopatów.
Odpowiedz
#6
ŻYDZI KONTROLUJĄ WIELKĄ BRYTANIĘ I POPEŁNIAJĄ LUDOBÓJSTWO NA NAS

Tutaj jest jak to się stało:

1066: W zamian za wsparcie finansowe Wilhelm Zdobywca sprowadził razem ze sobą do Anglii Żydów, którzy to wkrótce potem uzyskali reputację jako wyłudzający lichwiarze, co uczyniło ich bardzo niepopularnymi zarówno w Kościołach, jak i przed ogółem społeczeństwa.
 
1290: Król Edward I w końcu wyrzucił Żydów z Anglii. Żydzi przysięgli zemstę.
 
   
Wydalanie i przesiedlanie Żydów w średniowieczu 
 
1649: Żydzi sfinansowali Olivera Cromwella aby pozbył się Króla Karola I Stuarta, tak że ścięto mu głowę po tym jak odmówił im kontroli nad finansami Anglii.

1655: Żydzi zostali ponownie przyjęci do Anglii przez marionetkę Olivera Cromwella.
 
1660: Kiedy Brytyjczycy zaczęli chorować na oszczędność pod Żydowskimi rządami marionetkowego Olivera Cromwella, Charles Stuart znalazł się w Dover w maju 1660 roku i został przywrócony jako Król Charles II w Anglii, Walii, Szkocji i Irlandii poprzez powszechne uznanie. Żydzi zaplanowali zemstę.

1688: Żydzi nakazali Wilhelmowi III Orańskiemu (dawnemu żołnierzowi Holenderskiemu o nazwisku William Stadholder) dostać się do Anglii w Torbay. Ze względu na trwającą tam Campaign L’Infamie (Niesławną Kampanię) zaaranżowaną przez Żydów, przeciwko Królowi Jakubowi II Stuartowi, który zrzekł się tronu i uciekł do Francji.
 
   
Wilhelm III Orański

1694: Wilhelm III Orański (AKA William Stadholder), którego Żydzi zainstalowali jako Króla Anglii, zwrócił się do Żydów o pomoc finansową, aby utrzymać Stuartów w zatoce. Żydzi wydali pierwsze bankowe papiery z oprocentowaniem dla Wilhelma Orańskiego dając drogę dla początku pierwszego banku centralnego - Bank Anglii został ustanowiony.

1697: Giełda Papierów Wartościowych w Londynie stała się największą na świecie "torebką". Dwanaście rządzących miejsc było zarezerwowanych wyłącznie dla Żydów.

1701: Bank Anglii zakłada Synagogę Bevis Marks w Londynie.

1714: Żydzi wprowadzają Króla Jerzego I Hanowerskiego (AKA Georg Ludwig 1660-1727) z Dynastii Hanowerskiej jako Brytyjskiego Króla. Były i nadal są zarzuty, że Dynastia Hanowerska była potajemnie Żydowska.

1715: Jakub Stuart (AKA Stary Pretendent), syn Króla Jakuba II, zaatakował Szkocję i usiłował bezskutecznie odebrać Koronę Brytyjską od Żydów. 

1745: Stuart podjął ostateczną próbę odzyskania Wielkiej Brytanii od Żydów, wkraczając do Anglii z armią stworzoną przez Szkockie Górskie Klany pod wodzą Króla Karola Edwarda Stuarta (1720-1788), nazywanego młodszym pretendentem (Bonnie Prince Charlie) i wnuka Jakuba II Stuarta. Ostatecznie został pokonany w Bitwie pod Culloden w 1746 roku. Bonnie Prince Charlie wyjechał na emigrację, a Brytyjska Dynastia Królewska Stuartów dobiegła końca.
 
   
Bonnie Prince Charlie dokonał ostatniej próby uwolnienia Brytyjczyków od niewoli Żydowskiej w 1745 roku.

1750: Założona została Dynastia Czerwonej Tarczy (Rothschild) i stała się głównym kredytodawcą dla Brytyjskiej Korony.
 
1753: Król Jerzy II Hanowerski, pionek Rothschildów i Amsterdamskich banków Żydowskich, wydał ustawę o naturalizacji, która umożliwiała Żydom stawanie się Brytyjskimi podmiotami.
 
1757: Po zwycięstwie Roberta Clive'a w Bitwie pod Palasi, Brytyjska Kompania Wschodnioindyjska przejęła kontrolę w Bengalu, najbogatszej prowincji w Indiach i poważnie zaangażowała się w handel opium. Również potroili lokalne podatki, co doprowadziło do zagłodzenia 10 milionów Indyjczyków.
 
1773: Warren Hastings zorganizował całą produkcję opium pod monopolistyczną kontrolą Banku Anglii. Rocznie eksportowano 2000 sztuk skrzyń opium i ostatecznie zmarło 17 milionów Chińczyków z powodu uzależnienia od narkotyków.
 
1773: Mayer Rothschild utworzył Światowy Ruch Rewolucyjny oraz Socjalizm Czerwonej-Flagi jako narzędzie bankierów do obalenia Narodowych elit rządzących (np. Rewolucje Francuska i Rosyjska). Socjalizm Czerwonej-Flagi i grupy polityczne, które przylegały do niego, zawsze były tworzone i kontrolowane przez Rothschildów. Czerwona flaga jest flagą rodziny Rothschildów - Rothschild oznacza czerwoną tarczę.
 
1789: Mayer Rothschild zorganizował rewolucję Francuską oraz masowe mordowanie Francuskiej arystokracji, aby przejąć kontrolę nad Francuską gospodarką poprzez prywatyzację Banku Francji.

   
Francuscy rewolucjoniści często używali czerwonej flagi Ruchu Rewolucyjnego.
 
1803: Bank Francji został sprywatyzowany, a Zadłużenie Krajowe, miało być spłacane przez podatek dochodowy, który został nielegalnie ustanowiony.
 
1808: Napoleon został władcą Europy po przejęciu z powrotem kontroli nad Francją od Żydów. 17 Marca 1808 roku wydał dekret, który Żydzi nazwali Decret Infame (Niesławny Dekret). Dekret ustanawiał wiele uzasadnionych ograniczeniach wobec Żydów. Żydzi planowali zemstę. 
 
   
Napoleon walczył o to by uwolnić Europę od biedy pochodzącej od zniewolenia-długiem sterowanym przez Żydowskie banki centralne.
 
1814-1815: James i Nathan Rothschild nakazali wszystkim Europejskim władcom zgromadzenie się na Kongresie Wiedeńskim. Rothschildowie opracowali plan, który kolejnemu Napoleonowi uniemożliwiałby zbudowanie potęgi poprzez tworzenie Europejskiej "równowagi sił". Oznaczało to w zasadzie, że gdyby jakikolwiek Naród Europejski zbuntował się przeciwko Żydowskiej kontroli, to wszystkie Żydowsko kontrolowane Narody zaatakowały by go wtedy.

1815: Bitwa pod Waterloo oznaczała koniec bohaterskich anty-Żydowskich rządów Napoleona i Chrześcijańskiej dominacji Europy. Zarówno James Rothschild z Francji, jak i Nathan Rothschild z Anglii finansowali zwycięstwo Wellingtona nad Napoleonem pod Waterloo. Nathan Rothschild wykorzystał fałszywe informacje o pokonaniu Napoleona pod Waterloo, by zdefraudować Londyńską giełdę papierów wartościowych i przejąć kontrolę nad gospodarką Wielkiej Brytanii.
 
1882: Brytyjska Kompania Wschodnioindyjska sfinansowała "zaufanie do Opium".
 
1884: Założono Stowarzyszenie Fabianów finansowane przez Żydowskich inwestorów. Grupa sztucznych elit, pseudo-intelektualistów i dewiantów seksualnych, którzy stworzyli pół-tajemnicze stowarzyszenie dla celu wprowadzania socjalizmu Czerwonej-Flagi (AKA Żydowskiej rasowej supremacji i Globalizacji) na Świat poprzez infiltrację Grup Robotniczych oraz Partii Politycznych np.: Partia Pracy (Labour Party).
 
1890: Założona została przez Rothschildów największa fabryka amunicji na świecie, Vickers z Anglii. Scena została przygotowana dla Rothschild-owskiego doprowadzenia do I Wojny Światowej oraz wszystkich przyszłych wojen.
 
1906: Wynalezienie radia przez Guglielmo Marconi zostaje sprzedane i przejęte przez Żyda, Davida Sarnoffa. Sarnoff założył firmę Marconi w Anglii i RCA w Ameryce. W ten sposób zaczęła się Żydowska kontrola Światowych mediów.
 
1910: Żydzi obejmują urzędy Ministrów Finansów w całej Europie. Louis Klotz został Ministrem Finansów Francji; Michael Luzzati Włoch; Bernhard Dernburg Niemiec; Rufus Isaacs Anglii; oraz Djavid Bey Turcji. Wszyscy Żydzi.
 
1914: The Vickers Munitions Company, należąca do Rothschildów, doprowadziła do I Wojny Światowej.
 
1916: Niemcy wygrywali I Wojnę Światową. Żydzi obiecali uzyskać Amerykańskie wsparcie w zamian za wspieranie Syjonizmu przez Brytyjczyków. Premier Lloyd George przyjął ofertę. Samuel Untermeyer zaszantażował Amerykańskiego Prezydenta Wilsona tak aby USA dołączyło do I Wojny Światowej.
 
1917: Hrabia Arthur Balfour ogłosił formalną kapitulacje Lloyda George'a względem Chaim Weizmanna w liście dla Hrabiego Rothschilda, znanym jako Deklaracja Balfour. Syjonistyczna kradzież Arabskich ziem stała się "oficjalna".
 
1917: Rothschildowie sfinansowali Lenina i Trockiego kwotą 20 milionów dolarów (prawdziwe imiona Vladimir Ilyich Ulyanov oraz Lev Bronshtein - obydwaj Żydzi) za pośrednictwem rodziny banków Schiffa, pozbyli się Rosyjskiego Cara, zabijając go oraz jego rodzinę w wyniku rewolucji Czerwonej-Flagi. Następnie Rothschildowie sparaliżowali Rosyjski Bank Centralny i zniewolili Rosjan do Czerwono-Flagowych socjalistycznych elit Żydowskich. Rosja była pierwszą dyktaturą Żydowskiej Czerwonej-Flagi, gdzie zamordowano w orgii egzekucji, gwałtu, tortur i zniewolenia około 20-100 milionów białych Chrześcijan. 

   
Flaga Komunistycznej Rosji – jest tam żółta gwiazda Dawida przedstawiająca Żydów (rządzących) nad pracownikami przemysłowymi (młot) i pracownikami rolniczymi (sierp). A tłem jest znajdująca się z tyłu czerwona flaga Rothschildów.

1919: Żydzi zapewnili upokorzenie Niemiec poprzez Traktat Wersalski. Żyd Bernard Baruch doradzał Wilsonowi na konferencji. Żyd Phillip Sassoon, Parlamentarny Prywatny Sekretarz, doradzał Lloydowi George'owi. Żyd Georges Mandel (AKA Louis Rothschild), doradzał Francuskiemu Ministrowi Spraw Wewnętrznych Georgesowi Clemenceau.

 
1922: Żyd Richard Coudenhove-Kalergi założył Ruch Europejski w Wiedniu w celu stworzenia Nowego Porządku Świata opartego na federacji Narodów pod przewodnictwem USA. Bankier Max Warburg przekazał 60,000 Marek (waluty), aby go założyć.
 
1922: Żyd Richard Coudenhove-Kalergi napisał książkę Practical Idealism (Praktyczny Idealizm), która zaznaczała drogę do celu utworzenia Nowej Europy. W swojej książce Kalergi wskazał, że rezydenci przyszłej Europy nie będą Biali, ale z powodu krzyżowania się ras Azjatyckich/Białych/Czarnych będą służyli Żydowskiej arystokracji. Sugerował on również zniszczenie Indywidualnych Narodowych Państw w celu utworzenia Stanów Zjednoczonych Europy. Nadal odbywa się konkurs Coudenhove-Kalergi, który co dwa lata przyznaje nagrodę dla Europejskiego Polityka, który zrobi wszystko, aby poprzeć to ludobójstwo.      
 
   

1933: Międzynarodowe Żydostwo wypowiedziało wojnę z Niemcami i przysięgło, że ich zniszczą po tym jak zarzucą kajdany Żydowskiego ucisku. 

1939: Żydowska marionetka i Brytyjski Premier Neville Chamberlain ogłosili wojnę z Nacjonalistycznie Socjalistycznymi Niemcami w dniu 3 września 1939 r., Po tym, jak Niemcy walczyli o wyzwolenie się z Żydowskiego ucisku. Pretekstem była wojna między Polską a Niemcami, którą zainicjowała Polska.

 
1945: Żydowsko kontrolowani sojusznicy, poprowadzeni przez Żydowską marionetkę Winstona Churchilla, pokonali Nacjonalistyczne Socjalistyczne Niemcy. Po ich poddaniu się, sojusznicy Żydowscy wymordowali ponad milion Niemieckich żołnierzy, w tym chłopców mających zaledwie 14 lat. Około 1 miliona więcej Niemców zostało zabranych przez Bolszewickich Żydów Rosyjskich jako niewolnicy i pracowali aż do śmierci. Masowe gwałty na Niemieckich kobietach w Prusach Wschodnich były efektywnym ludobójstwem.
 
1946-1949: Żydowsko kontrolowani Alianci zrobili show wystawiając pokazową rozprawę sądową nazwaną "Trybunałem Norymberskim", w której Niemcy zostały uznane za winne i powstał mit o Holocauście. Niemcy zmuszeni zostali do opłacenia utworzenia Izraela.
 
1948: Żydzi zaczynają ludobójstwo Białych Brytyjczyków wraz z przybyciem (statku) Windrush 22 czerwca 1948 r., który był wypełniony czarnymi imigrantami z Indii Zachodnich (Jamajka itp). Prasa Syjonistyczna twierdziła, że miało to dotyczyć rzekomego niedoboru siły roboczej w Wielkiej Brytanii.   
 
   
Windrush przybywa 22 czerwca 1948 r. i ludobójstwo Brytyjczyków się zaczyna.
 
1958: W Notting Hill pojawiły się zamieszki, gdy Murzyni dążyli do utrzymania się tam poprzez przemoc, naśladując członków Brytyjskiej Białej Klasy Roboczej sprzeciwiającej się anty-Białemu ludobójstwu.
 
1965: Żydzi wprowadzili znaną Ustawę o Związkach Rasowych z 1965 r., uznając za przestępstwo cywilne (a nie przestępstwo kryminalne) odmowę zajmowania się ludźmi ze względu na pochodzenie Narodowe lub pochodzenie rasowe.
 
1966: Żydzi zaprezentowali Komisję do Relacji Rasowych tak aby rozpatrywać skargi na podstawie Ustawy o Relacjach Rasowych. Chodziło o to, aby rozbić wszelkie opory wobec integracji AKA Białego ludobójstwa.
 
1973: Żydowska marionetka, moralny degenerat, pedofil i Brytyjski Premier Edward Heath (1916-2005) wprowadził Wielką Brytanię do Europejskiej Wspólnoty Gospodarczej. Później został nadany mu tytuł szlachecki przez Królową Elżbietę II
 
   
Brytyjski premier Edward Heath - internacjonalista, degenerat, pedofil i zdrajca.
 
1976: Żydzi wprowadzili Ustawę o Związkach Rasowych w 1976 roku w celu dalszego promowania białego ludobójstwa i rozbijania wszelkiego oporu.
 
1981: W Brixton pojawiły się zamieszki, gdy Murzyni odmówili poddania się Brytyjskim Prawom i zwyczajom.
 
1994: Lider Partii Pracy, John Smith, umiera na atak serca i zostaje zastąpiony przez Żydowską marionetkę Tony Blaira. Partia Pracy zostaje przemianowana na Nową Pracę AKA Żydowską Pracę. Członek partii pracy Tam Dalyell skarży się publicznie na temat Żydowskiej intrygi sterującej ruchem robotniczym. Tony Blair nawołuję do wyzwolenia Nowej Pracy od wszystkich rasistów, tzn. od każdego przeciwstawiającego się Białemu ludobójstwu.

1997: Żydowska Praca, wykorzystuje osobistą marionetkę Żydowskiego Hrabiego Levy, Tony'ego Blaira by stanął na jej czele, wygrał wybory z przytłaczającą przewagą dzięki Syjonistycznemu wsparciu mediów.  
 
   
 
1997: Lider Żydowskiej Pracy Tony Blair i jego Żydowscy kolesie, w tym Jack Straw, Barbara Roche i Johnathan Portes otworzyli bramy powodzi dla imigracji z rejonów Trzeciego Świata, aby przyspieszyć ludobójstwo Białej Brytanii. Pomiędzy 1997 i 2010 r. Żydowska Partia Pracy dopuściła 8 milionów Trzecio Światowców do Wielkiej Brytanii.
 
1998: Lider Żydowskiej Partii Pracy Tony Blair publicznie stwierdza: "nadszedł czas na wdrożenie Praktycznego Idealizmu." Większość Brytyjskich Ludzi nie zauważyła tego pozornego politycznego oksymoronu i jego ukrytego odniesienia do białego ludobójstwa.
Odpowiedz
#7
Co mają wspólnego Bolszewizm (Rosja), NAZI (Niemcy), oraz Amerykańska Partia Komunistyczna?


Wszystkie zostały stworzone i były kontrolowane przez organizację, której członkowie nazywają się ŻYDAMI.

1903
Konstantin Tsiolkovsky (Rosja), zainspirowany książkami Juliusza Verna, opublikował “Eksplorację Przestrzeni Kosmicznej w znaczeniu Urządzeń Rakietowych” ("The Exploration of Cosmic Space by Means of Rocket Devices"), przedstawiając, że ludzko-stworzony konstrukt nazywany Kosmosem był fizycznym miejscem, które może być zbadane. Konstantin Tsiolkovsky jest znany jako ojciec założyciel kosmonautyki.


Rosyjska Partia Socjaldemokratyczna Partii Robotniczej dzieli się na frakcje Bolszewików i Mienszewików.


1905
Pierwsza Rosyjska Rewolucja. Naukowcy łączą ruch dla podstaw wolności.
Albert Einstein (Żyd) poddaje teorię względności. E = Mc2 to kolejna opowieść Fantastyki Naukowej, która może teraz zostać przekazana do największych uniwersytetów pod pozorem Fizyki TEORETYCZNEJ (udawanej); stworzyło to Nowy Porządek Światowy - Religię - zwaną SCJENTYZM.

Od urodzenia jesteśmy indoktrynowani by czcić niebo i kosmos.

1913
Kongres Stanów Zjednoczonych wprowadza 16-tą poprawkę, która uprawnia do pobierania podatku dochodowego (od zysków korporacyjnych?).

1914
Początek I Wojny Światowej
To początek czasu kiedy rozpoczyna się proszenie kobiet o zastąpienie mężczyzn w fabrykach, za niższe wynagrodzenia oraz z oddawaniem części swojego wynagrodzenia w wyniku Wojny (opodatkowania)

1917
Październik, rewolucja. Bolszewiccy ŻYDZI dochodzą do władzy. Lenin (Żyd) wybrany na przewodniczącego. Rząd Bolszewicki nacjonalizuje przemysł na wielką skalę. Duże gałęzie przemysłu wymagają dużej liczby robotników do masowej produkcji towarów po niskich kosztach.


Kongres Stanów Zjednoczonych uchwalił Ustawę o Dochodach z Wojny (War Revenue Act), obniżając liczbę zwolnień i znacznie zwiększając stawki podatkowe (dla zysków korporacyjnych?).

1918
Koniec I Wojny Światowej
Nasi walczący mężczyźni wracają do domu, do nowo opodatkowanych miejsc pracy.

1922
3 Kwietnia, Stalin (Żyd) staje się generalnym sekretarzem Partii Komunistycznej.

1924
21 Stycznia, Lenin umiera
31 Stycznia, Ustanowiona zostaje Konstytucję Związku Socjalistycznych Republik Radzieckich.
Wielka Brytania, Włochy, Francja, Szwecja uznają ZSRR

1929
Czerwiec, założenie Komunistycznej Partii Stanów Zjednoczonych (CPUSA).
CPUSA od lat dwudziestych do lat czterdziestych XX wieku odegrała znaczącą rolę w ruchu robotniczym Stanów Zjednoczonych, mając główną rolę w tworzeniu większości przemysłowych UNII w tym kraju.

Październik, Załamanie Wall Street. Depresja się zaczyna.


1931
Jezuici wymyślają teorię Wielkiego Wybuchu (aka, Kosmiczne Jajko lub Pierwotny Atom)
Jezuici to krypto-Żydzi (Jesuits-JEWsuits)


1932
Rysunek Tsiolkovksy-ego do filmu ‘Cosmic Voyage’ pokazuje kosmonautę wychodzącego z rakiety przez śluzę w próżni kosmosu.

1939
23 Sierpnia, podpisano tajny pakt o nieagresji NAZI-Komunistycznej.
Niemieccy Syjonistyczni Żydzi dobrze się dogadują z Syjonistycznymi Żydami z ZSRR.
 
Albert Einstein (Żyd) piszę list do prezydenta Franklina D. Roosevelta ostrzegając że NAZI budują Bombę Atomową - tworzy fundament dla projektu Manhattan.
Jak mówi piosenka: "WOJNA, do czego jest to dobre?" ZYSK - REFORMACJA - DYSTRYBUCJA ZDROWIA

Początek II Wojny Światowej w Europie. Niemcy dokonują inwazji na Polskę.


1941
22 Czerwca, Niemcy dokonują inwazji na ZSSR
24 Czerwca, Prezydent Roosevelt przyrzeka pomoc USA dla Związku Sowieckiego.
07 Grudnia, Japonia bombarduje Pearl Harbor, USA przystępują do wojny.

1942 – Październik
NAZI twierdzi że jako pierwsze osiągnęło Kosmos, podróżując na wysokość 119 mil (189,9 km).

1945
Sir Artur C. Clarke wynajduje geostacjonarną komunikację satelitarną dla swoich opowieści Fantastyki Naukowej.

Kwiecień, Krąży historia, że ‘eksperci’ USA i ZSSR systematycznie zbierają oprzyrządowanie Niemieckiej V-2, projekty, Inżynierów i Techników w celu utworzenia (Fałszywej) Agencji Kosmicznej.

12 Kwietnia, Prezydent Roosevelt umiera. Wice-Prezydent Harry S. Truman zostaję Prezydentem.

09 Maja, Kończy się Wojna Przeciwko Niemcom. Zadeklarowano Dzień Zwycięstwa


16 Lipca, Pierwszy Test Bomby Atomowej na świecie, "Trinity" Alamogordo, Nowy Meksyk

04 Lipca, Szczyt w Poczdamie. Prezydent Truman mówi do Stalina: "Mamy nową broń o niezwykłe destrukcyjnej sile." Stalin skinął głową: "Dziękuję."

06 Sierpnia, USA zrzucają "Little Boy” Bombę Atomowa na Hiroshime w Japonii.
08 Sierpnia, Związek Radziecki ogłasza wojnę z Japonią.
09 Sierpnia, USA zrzuca „ Bombę Atomową "Fat Man" na Nagasaki w Japonii
14 Sierpnia, Japonia zgadza się na bezwarunkowe poddanie.
23 Sierpnia, Sowiecki konsul w Tokio dogląda zniszczenia bombowe w Hiroszimie (ktoś widział mój Scjentyzm Pół-Żywy?)

Jak widać, II Wojna Światowa została zakończona i szybko zastąpiona ZIMNĄ WOJNĄ z jej fałszywymi bombami atomowymi oraz FAŁSZYWYM WYŚCIGIEM KOSMICZNYM.
Odpowiedz
#8
OBALENIE CARATU I PRZEJĘCIE ROSJI (Początek Bolszewizmu)

   

Fiodor M. Dostojewski (1821-1881) był jednym z największych Rosyjskich pisarzy. Dostojewski napisał wiele nowel, takich jak Zbrodnia i Kara (1866), Idiota (1868), Biesy (1871), oraz Bracia Karamazow (1880), wszystkie cieszyły się olbrzymim zainteresowaniem.

W jego książce, Dziennik Pisarza, opublikowanej w 1877, Dostojewski napisał sekcje: Kwestia Żydowska. Za czasów Dostojewskiego było tam około 3 miliony Żydów w Rosji. Pogardzając szczerą pracą, Żydzi przywiązali się do Rosyjskich chłopów i rzemieślników, jak armia pijawek. Preferowanymi środkami wsparcia były pożyczki pieniężne, handel alkoholem, niewolnictwo – w celu niszczenia narodu Rosyjskiego.

Tak wielkie były obawy Rosjan wobec Żydowskich dręczycieli, że Rosyjscy władcy byli zobowiązani do ustanowienia specjalnego ustawodawstwa, chroniącego Żydów i ograniczającego ich grabież wobec Rosjan. Wśród tego ostatniego był zakaz osadnictwa Żydowskiego w centralnej Rosji; Byli ograniczeni do regionów zachodnich i południowo-zachodniej Rosji ("strefa osiedlenia"), gdzie byli oni najbardziej ostro skoncentrowani w tym czasie kiedy Katarzyna Wielka ogłosiła zakaz w XVIII wieku. 

To oczywiście, było uważane przez Żydów za "prześladowanie" i było to ich nieustannym płaczem, że nie wolno im było czepiać się mieszkańców centralnej Rosji. W części jego pamiętnika, opublikowanej w marcu 1877, na temat kwestii Żydowskiej pisarz zauważył:
„... Wiem, że na całym świecie z pewnością nie ma innych takich ludzi, którzy by tak narzekali na swój los, nieustannie, na każdym kroku i w każdym ich słowie - o upokorzeniu, cierpieniu, męczeństwie. Ktoś mógłby pomyśleć, że to nie oni panującymi w Europie, którzy kierują przynajmniej giełdą papierów wartościowych i zarazem polityką, sprawami wewnętrznymi i moralnością państw.
... A jak to by było, gdyby w Rosji nie było trzech milionów Żydów, ale trzy miliony Rosjan i osiemdziesiąt milionów Żydów - na co by przeobrażali Rosjan i jak by ich traktowali? Czy pozwoliliby im na uzyskanie równych praw? Czy pozwoliliby im czcić się swobodnie w środku kraju? Czy nie zamienili by ich w niewolników? Co gorsza: czy nie ograbili by ich zupełnie? Czy nie pozabijali by ich do ostatniego człowieka, do całkowitej zagłady, jak to zwykli czynić z przyjezdnymi w starożytnych czasach, w czasach ich starożytnej historii?
... Możliwe jest przedstawienie przynajmniej pewnych symptomów tego państwa w państwie – będącego tylko zewnętrznymi. Te objawy to: alienacja i wyobcowanie w kwestii dogmatu religijnego; Niemożność fuzji; wierzenie że w świecie istnieje tylko jeden podmiot narodowy, Żyd, chociaż istnieją inne istoty, należy jednak przypuszczać, że są one, jak się okazuje, nieistniejące. Wyjdź z rodziny narodów i stwórz swoją własną istotę, a dowiesz się, że odtąd jesteś jedynym przed Bogiem; Wyeliminuj resztę, czyniąc z nich niewolników. Miej wiarę w podbój całego świata; Przestrzegaj przekonania, że wszystko będzie Ci podlegać. Nienawidź dosłownie wszystko i nie utrzymuj kontaktów z nikim kto ma zmienny styl życia. I nawet jeśli będziesz tracić ziemię, twoją indywidualność polityczną, nawet jeśli będziesz rozproszony po całej ziemi, pośród wszystkich narodów – nie przejmuj się i wierz we wszystko, co zostało obiecane, raz i na wieki; wierz że wszystko to minie, a w międzyczasie żyj, nienawidź, jednocz się i wykorzystuj - i poczekaj, poczekaj ... "

Dostojewski potępiał zwłaszcza wykorzystywanie ubogich, nieświadomych i bezradnych Rosyjskich chłopów przez żarłocznych i bezlitosnych Żydów. Na przykład:
"W ten sposób Żydostwo rozkwita dokładnie tam, gdzie ludzie są nadal ignoranccy, a nie wolni, czy ekonomicznie zabezpieczeni. To tam Żydostwo ma mistrzowską wagę. I ze względu na swój wpływ, zamiast podnosić poziom wykształcenia, zamiast zwiększać poziom wiedzy, generują ekonomiczne sprawności w krajowych społeczeństwach - zamiast tego, gdziekolwiek Żydzi się osiedlali, jeszcze bardziej upokarzali i deprawowali ludzi; ludzkość była jeszcze bardziej znieważana, a poziom wykształcenia spadał jeszcze niżej; ta nieunikniona, nieludzka nędza , a wraz z nią rozpacz, coraz bardziej się rozpraszała. Zapytaj ojczystych mieszkańców w naszych regionach przygranicznych: co napędza Żydów - i napędza ich od wieków? Otrzymasz jednomyślną odpowiedź: bezlitosność. ‘Żydzi przez wiele wieków byli napędzani tylko poprzez brak litości wobec nas, przez pragnienie naszego potu i krwi’. Prawdę mówiąc, cała działalność Żydów w tych regionach przygranicznych polegała na tym, że ludność miejscowa była w możliwie najszerszym stopniu uzależniana od nich poprzez wykorzystanie lokalnych praw. Zawsze potrafili utrzymywać przyjazne warunki z tymi, od których ludzie byli zależni. Wskaż jakiekolwiek plemię spośród Rosyjskich cudzoziemców, które mogłoby rywalizować z Żydami w ich strasznym wpływie ze swoimi połączeniami! Nie znajdziesz żadnego takiego plemienia. W tym względzie Żydzi zachowują całą swoją oryginalność w porównaniu z innymi przybyłymi do Rosji, a oczywiście powodem dlaczego jest to ich państwo w państwie, jest ten duch, który szczególnie oddycha bezlitosnością za wszystko, co nie jest Żydowskie, z pogardą dla wszystkich ludzi, plemion, oraz każdego człowieka, który nie jest Żydem ....

   

A jeśli z jakiegoś powodu, nasza wiejska gmina, czyli zinstytucjonalizowany system Rosyjskiego społeczeństwa chłopskiego się rozpada, ta gmina, która chroni naszego biednego chłopa przed tak wieloma problemami; Co, jeśli Żyd i cała ich kahała (zorganizowane Żydostwo) powinno polegać na tym wyzwolonym chłopie - tak niedoświadczonym, niezdolnym do opierania się pokusom i który do tej pory był dokładnie chroniony przez gminę? Dlaczego, oczywiście natychmiast, to byłby jego koniec; Jego cała własność, cała jego siła, następny dzień podupadłby pod władzę Żydów, taka epoka byłaby porównywalna nie tylko z czasami poddaństwa, ale nawet z jarzmem Tatarskim."

Dostojewski przewidywał rosnącą dominację nad sprawami społecznymi i politycznymi przez Żydów wraz z ich nowo nabywanymi prawami:
"Żydzi oczekują panowania nad światem, co wymaga od nich utrzymania własnej ścisłej tożsamości. Jeśli Żydzi otrzymają równe prawa w Rosji i będą mogli pozostać "państwem w państwie", to będą bardziej uprzywilejowani niż Rosjanie, konsekwencje takiej sytuacji są już jasne w Europie."

"To nie jest przypadek że wszędzie w Europie nad giełdami panują Żydzi, nie bez powodu kontrolują kapitał, nie bez powodu są mistrzami kredytu i powtarzam, nie bez powodu są mistrzami całej polityki międzynarodowej. To, co nadchodzi, jest kompletnym triumfem idei Żydowskich, przed którym muszą się kłaniać ludzkie uczucia, pragnienie prawdy, wartości duchowe oraz narodowa i popularna duma Europy. A co będzie w przyszłości jest znane dla samych Żydów: ich panowanie się zbliża, ich całkowity reżim!"
 
Do października 1917 roku Bolszewicy obalili demokratyczny rząd Rosji - Żydowski zamach stanu.
4 kwietnia 1919, Kronika Żydowska:
"…Żydzi to Bolszewicy, w wielu miejscach ideały Bolszewizmu są zgodne ze znakomitymi ideałami Judaizmu."
8 lutego 1920 r., Ilustrowany Sunday Herald
Sir Winston Churchill napisał: "Z godnym uwagi wyjątkiem Lenina, większość czołowych postaci to Żydzi."

   

Jednak nawet i tutaj po dogłębnym zbadaniu tematu okazuje się, że i Lenin miał korzenie Żydowskie:

"(MOSKWA) - niedawno otwarta wystawa w Moskiewskim Państwowym Muzeum Historycznym rzuca światło na długo-strzeżoną Rosyjską tajemnicę: pochodzenie Sowieckiego założyciela Władimira Lenina, jak ujawniła wystawa, dziadek ze strony matki był urodzonym Żydem.” - TIME, poniedziałek, 13 czerwca 2011

Władimir Ilich Ułanowski (1870-1924) służył jako szef rządu Republiki Rosyjskiej w latach 1917-1918, Rosyjsko Sowieckiej Federalistyczno Socjalistycznej Republiki od 1918 do 1924, i Związku Radzieckiego w latach 1922-1924. Urodzony w 1870 roku Lenin po prostu określił siebie jako Rosjanina. Jego oficjalna biografia dotyczy tylko jego pochodzenia Rosyjskiego, Niemieckiego i Szwedzkiego. Ale jeden z bezcennych elementów wystawy dodaje nowy klucz do oficjalnej narracji.

W liście do Stalina w 1932 r. - sześć lat po śmierci Lenina - Anna Ulyanova, starsza siostra Lenina, pisała, że dziadek "pochodził z biednej rodziny Żydowskiej, a według jego świadectwa chrztu był synem Moses Blanka." Blank urodził się w Żytomierzu na Ukrainie. W swoim liście Ulyanova powiedziała, że jej brat "zawsze myślał o Żydach." Zaapelowała również do Stalina, aby ujawnił Żydowskie pochodzenie Lenina, stwierdzając, że "złe byłoby ukrywać je przed masami." Stalin jednak nakazał Ulyanovie, aby utrzymać Żydowskie korzenie Lenina w ukryciu.
http://content.time.com/time/world/artic...13,00.html

"Wystawa ujawnia list napisany przez siostrę Lenina, twierdząc, że matka jego dziadka była Ukraińską Żydówką; Stalin powiedział siostrze, żeby nic nie mówiła o liście" -Jerusalem Post, 24 maja 2011,
ŻYDOWSKIE KORZENIE LENINA WYSTAWIONE NA WYSTAWIE W ROSYJSKIM MUZEUM
http://www.jpost.com/Jewish-World/Jewish...ian-museum
http://www.ynetnews.com/articles/0,7340,...33,00.html

Bolszewicka frakcja Marksistowsko Rosyjskiej Socjalno Demokratycznej Partii Robotniczej, została założona przez Vladimira Lenina i Alexandera Bogdanova w 1903r.

   

A oto słynny cytat Lenina:
NAJLEPSZY SPOSÓB NA KONTROLOWANIE OPOZYCJI TO ZAŁOŻENIE I PROWADZENIE JEJ SAMEMU.”

   

Aleksander II był Cesarzem Rosji od 2 marca 1855 aż do jego zamordowania w 1881 roku. Po kilku próbach zastrzelenia Cara, 1867 r. - przez Żyda Beresowskiego, 1879 r. oraz przez Żyda Solowjewa, ostatecznie Rosyjski car Aleksander został zabity w 1881 r.
(Podczas gdy źródła żydowskie twierdzą, że tylko jeden z 5 morderców był żydem - wszyscy byli żydami: http://jewishcurrents.org/tag/alexander-ii/ )

Trzydzieści-sześć lat później, Żydzi wreszcie przejęli Rosję.
W 1903 Bolszewicy, zostali założeni przez Lenina.

Jakub Schiff, Żydowsko-Amerykański bankier, zabrał Leona Trockiego do Nowego Jorku w lutym 1916 roku (Leon Trotcky "Lew Davidovich Bronstein", urodził się u Żydowskich rolników 7 listopada 1879 r. na terenach dzisiejszej Ukrainy). Trocki zwerbował Rosyjskich Żydów z Nowojorskiej populacji imigrantów Żydowskich i wyszkolił ich jako rewolucjonistów.
27 marca 1917 r. Trocki i jego 300 dobrze-wyszkolonych żydowskich komunistów z dolnej części Manhattanu przybyło na Norweski statek parowy "Kristianiafjord" zabierający ich w podróż, która doprowadziła ich do Petersburga w Rosji.

Przed odpłynięciem, Jacob Schiff dał tej grupie 20 milionów dolarów w złocie.

   

Ich celem było ustanowienie Marksistowskiego rządu pod przywództwem Lenina, Trockiego i Stalina.

Po rewolucji:
22 kwietnia 1918 r., Jakub Sverdlov (Żyd) był pierwszym Prezydentem Związku Radzieckiego, który wysłał swojego pomocnika, Żyda Yankel Yakovlev’a, do Tobolsk-a, aby przekonać Cara Mikołaja II do
zgody na sankcjonowanie traktatu pokojowego w Brześciu-Litewskim.

Car Mikołaj II Romanow odmówił uznania traktatu jako "wieczną hańbę wobec Rosji". Zgodził się powrócić do Moskwy, gdy mu powiedziano, że Niemcy chętnie udzielą mu azylu.
4 lipca 1918 r. Yurovsky zwolnił wszystkich Rosyjskich żołnierzy, którzy pilnowali Cara, z wyjątkiem Pawła Miedwiediewa, Żydowskiego szpiega z Cheki. Yurovsky zastąpił lojalnych żołnierzy Rosyjskich lojalnością wobec Żydów korzystając z komunistycznych Żydowskich zabójców z Węgier.

   

17 lipca 1918 r., chwile po północy, Yurovsky zaprowadził Cara oraz Carycę (Mikołaja i Aleksandrę) wraz z ich czterema córkami, pokojówką, lekarzem, kucharzem i kelnerem do piwnicy. Yurovsky następnie wyciągnął swój rewolwer, wymierzył go bezpośrednio w głowę Cara i wystrzelił. Car Mikołaj II zmarł natychmiast. Potem zastrzelił resztę rodziny.
Ich ciała zostały następnie okaleczone, spalone i pochowane w polu zwanym Porosenkov Log w lesie Koptyaki. To są oficjalne dane, że rodzina Romanowa została zabita przez oddziały Bolszewickie pod przewodnictwem Jakowa Jurowskiego.
https://pl.wikipedia.org/wiki/Yakov_Yurovsky

   
http://archive.is/qMDqo

Komunistyczne ZSRR powstało 30 grudnia 1922 r. i trwało aż do 1991 r.
Odpowiedz
#9
Coś o czym niewiele się mówi: żydowski Johnson & Johnson Poland Sp. z o.o. korupcyjnie przerzedził nieco szeregi wysokiej klasy specjalistów - lekarzy http://pamietnikwindykatora.pl/2015/04/1...a-szkodzi/ Podobno zrobił to tylko rękami pracowników - Gojów a pracownicy - Żydzi zarzutów nie usłyszeli, żaden.
Odpowiedz
#10
Ustanowiona przez Szwedzkiego wynalazcę Alfreda Nobla w 1895 r. Nagroda Nobla to zbiór corocznych nagród przyznawanych osobom w uznaniu postępu kulturowego i / lub naukowego w sześciu kategoriach - Literatura, Chemia, Ekonomia, Fizyka, Światowy Pokój i Medycyna.

   
 
Nagrody Nobla przyznano 881 osobom, w tym 197 - 22,4% - było Żydami, pomimo że stanowią oni 0,19% ludności świata.

http://www.jewishvirtuallibrary.org/jewish-nobel-prize-laureates

Z wszystkich nagród Żydzi otrzymali: 41% nagród z ekonomii, 28% z medycyny, 26% z fizyki, 19% z chemii, 13% z literatury i 9% w dziedzinie pokoju światowego!

Celem jest kontynuowanie propagandy  "Rasowe IQ sprzyjające Żydom" - jako wybitnym i sprytnym ludziom z Bosko danym prawem do dominacji.2013

- Laureatami Nagrody Nobla w dziedzinie chemii w 2013 r. zostali Arieh Warshel, Michael Levitt i Martin Karplus. (Wszyscy trzej są Żydami)

- Nagroda Nobla w dziedzinie Medycyny w 2013 została przyznana wspólnie Jamesowi E. Rothmanowi, Randyowi W. Schekmanowi i Thomasowi C. Südhofowi.


   

Dwóch z trzech zwycięzców to Żydzi: James Rothman z Uniwersytetu Yale i Randy Schekman z Uniwersytetu Kalifornijskiego.

 - Nagrodę Nobla w dziedzinie Fizyki za rok 2013 przyznano wspólnie François Englert i Peterowi W. Higgs za odkrycie cząstki Higgsa.

Englert, lat 80, jest Żydem, profesorem Wydziału Medycyny Sackler dzięki Wyjątkowemu Mianowaniu w Szkole Fizyki i Astronomii Uniwersytetu w Tel Awiwie. Jest on również ocalałym z „Holocaustu".

http://goinspire.com/jews-win-many-nobel-prizes/

Oto przykład, jak „mądrzy i inteligentni” są żydzi:
Nagrodę Nobla w Fizyce w 1921 r. przyznano Albertowi Einsteinowi 

"za jego usługi dla Fizyki Teoretycznej, a zwłaszcza za jego odkrycie prawa efektu fotoelektrycznego."

Praca, którą ukradł od swojej pierwszej żony, Serbskiej fizyk (nie żydówki) Milevy Maric w 1905.

Po rozwodzie z Milevy w 1916 r. nigdy nie napisał żadnego ważnego dokumentu.

P.S. Albert Einstein nigdy nie otrzymał Nagrody Nobla za szczególną teorię względności, jak wiele osób uważa.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości