Witamy na Forum Gdzie Żyjemy

Witaj! Logowanie Rejestracja


Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Geo-inżynieria, Chemtrails, Smog, Globalne Ocieplenie, Zmiana Klimatu
#1
Były minister obrony z Kanady oświadczył, że Iluminaci posiadają technologię pozwalającą na cofnięcie zmian klimatycznych. Nie robią tego, bo wspierają przemysł paliwowy.

Źródło: http://www.brytol.com
Odpowiedz
#2
Zmiany klimatyczne to efekt propagandy rządowej, nie istnieje coś takiego jak globalne-ocieplenie, które obecnie nazywają zmianami klimatycznymi. 
Przekupni politycy kłamią i straszą ludzi by mieć jeszcze więcej kontroli nad przestraszonymi masami.
Jedynie co mogą zmieniać w pogodzie to generować więcej chmur, mgieł, deszczu, burz:
https://www.youtube.com/watch?v=16PWuND0ybk
Odpowiedz
#3
SMOG

Jeden z najlepszych geologów na świecie Dr Riess, potwierdził, że kopiąc w głąb Ziemi co 80 stóp (24  metry) temperatura rośnie o jeden stopień Fahrenheita, bez względu na to gdzie się kopie, to zawsze jest ta sama proporcja, a że gdzieś ta rosnąca temperatura musi uchodzić i parować, to stąd mamy liczne gejzery, podziemne termalne źródła wody, mgły, chmury oraz obecną propagandę nabierającą nas na to, że cząsteczki wody zawarte w powietrzu to smog, który nas zabija. Masowe porno strachu oferowane społeczeństwom staje się nieodzownym elementem systematycznego prania mózgów do wierzenia w totalny absurd, jakoby ludzie wdychający powietrze mieli się samemu powoli zabijać przez to, jeszcze tylko brakuje tego by zaczęli propagować, że mamy mrugać częściej powiekami, by chronić oczy, przed tym tajemniczy mordercą. A co najlepsze, cały ten spektakl strachu odbywa się na nasz koszt. Czyż polityka modelowania ludzkich umysłów nie jest wyrafinowana? 

Rzeczywistość jest taka, że w świecie nic nie ginie, tylko co najwyżej zmienia właściciela. Jeżeli dana substancja nie zostanie np spalona, to będzie mogła latami rozkładać się w glebie zanieczyszczając ją, oraz również zanieczyszczając poprzez to wody gruntowe, będące częścią naszego cyklu hydrologicznego, który polega na tym, że cząstki wody odparowują z gruntów w postaci pary, a następnie spadają z powrotem na ziemie w postaci opadu deszczu. Z powyższego przykładu wynika, że w naturze są cykle, które się regulują i nie grozi nam żaden smog, a to z czym mamy do czynienia, to propaganda mająca nas przestraszyć sztucznie stworzonym problemem, następnie opodatkować i wmówić, że to wszystko jest po to, by chronić nasze zdrowie. 

   

Jeżeli ktoś twierdzi, że kiedyś nie było tak rozwiniętego przemysłu, to może jeszcze napisze że "globalne ocieplenie" za czasów Napoleona Bonaparte było spowodowane stukotem licznych końskich kopyt... To z czego większość ludzi nie zdaje sobie sprawy, to fakt że w naturze są cykle i wszystko dąży do równowagi. Jeżeli tylko przestaniemy słuchać propagandy pseudo-naukowców zainstalowanych przez "kapłanów" rządowych, to zdamy sobie sprawę że straszą nas, by za chwile nas opodatkować i by na końcu powiedzieć, że nam pomagają w walce z tym "wielkim niebezpieczeństwem". Wbrew temu co próbują nam wmówić, Ziemia została zaprojektowana bardzo inteligentnie i od pokoleń natura to potwierdza. O zdrowie trzeba dbać i ogólnie rzecz biorąc jest to problem złożony a nie związany z fikcyjnym zagrożeniem którego nie ma. Ludzie kaszleli od wieków i zapewniam was, że nie kaszleli z powodu rzekomego smogu. Rydwany Rzymskie go nie generowały, jakkolwiek by na to nie spojrzeć.

Smog to rozsiewana propaganda, a skala publikacji mediów, które są aparatem propagandy pod zarządem żydowskim, tylko pokazuje jak łatwo poprzez media kierować masami umysłów ludzi wierzących, że gdzieś tam na dworze czai się na nich jakieś niewidoczne niebezpieczeństwo. Równie dobrze można powiedzieć, że czarownice też są zagrożeniem, ich tez nie widać, a podobno mają wpływ. Ci pseudo-naukowcy poprzebierali się w białe fartuszki i machają jakimiś "badaniami" które sami wcześniej ustawili, po to aby trzymać ludzi w lęku, strachu i zrodzić w nich potrzebę opieki Pastwa /Rządu, bo przecież grozi im tak wielkie niewidoczne niebezpieczeństwo, że gdyby nie mafijne rządy polityków, to jakby sobie z tym poradzili. Słyszę o tym już od jakiegoś czasu, a jednak nikomu nic się do tej pory nie stało z powodu zwykłego oddychania powietrzem. Nie słyszałem o przypadkach zgonów lub ludzi masowo chorujących z diagnozą - winny był smog. Ta sama grupa osób która tak usilnie propaguje to kłamstwo, jest tą samą grupą ludzi którzy mówią o rzekomym globalnym ociepleniu, które teraz nazywają "Zmianami Klimatycznymi", kolejnym "czyhającym zagrożeniu" które zapewnia im olbrzymie fundusze a zarazem potulność ludzi godzących się na nowe regulacje w imię ich rzekomego bezpieczeństwa.

Powodem dlaczego ludzie chorują jest wiele czynników, które całościowo mają wpływ na nasze zdrowie, jak np złe odżywianie, przyjmowanie leków (które są niczym innym jak chemiczną trucizną maskującą objawy problemu a nie je zwalczają), stres lub ogólnie zły tryb życia (alkohol, dym tytoniowy, przepracowanie, brak snu itp). Jeżeli noszenie masek wydłużałoby życie to były by na to jakieś przykłady, a jednak nie słyszałem o tym aby rodziny noszące maski dożywały dłużej. Odnośnie gór, to powietrze atmosferyczne jest tam inne ze względu na inne ciśnienie występujące w zależności od wysokości i przede wszystkim dlatego odczuwamy tą różnice. Wielu tych pseudo naukowców mówi, że zagrożeniem jest emisja CO2, a tymczasem ma ona wpływ raptem na około 1.5% całej generowanej emisji CO2 na ziemi. Na przykład zwierzęta, rośliny, ludzie też wydzielają dwutlenek węgla, a jednak nikt nie postuluje aby masowo likwidować zwierzęta, rośliny czy ludzi.

   
Odpowiedz
#4
Wiedziałem że to nie jest smog! Ciągle czułem że nas okłamują aż w końcu wyszedłem na miasto, wziąłem oddech pełną piersią i poczułem że to para wodna!
Odpowiedz
#5
Nie ma żadnego dowodu na Chemtrails (Smugi Chemiczne), poza promowanymi filmami Sprzedającymi Strach lub Globalny Spisek rządu w celu ochłodzenia globu. Jeszcze bardziej absurdalne jest to, że masoni tacy jak Al Gore promują GLOBALNE OCIEPLENIE (obecnie nazywane  Zmianą Klimatu).

Poniżej dyskusja z IFERS (Międzynarodowego Forum Badania Płaskiej Ziemi):

SCHPANKME

Co robisz, aby chronić siebie i swoich bliskich przed wszystkimi tymi Smugami Chemicznymi (ciężkimi metalami, które wdychacie/nosicie) i ich "głupim skutkiem"? 

REALEARTH

Chemtrails wyprodukowane przez paliwo lotnicze

dodatek do paliwa lotniczego

jest w stanie wytworzyć długie białe smugi tlenku aerozolu aluminium - znanego również jako Chemtrails.

Podczas konwersji "Koncepcji Pojedynczego Paliwa" w latach 1988-1996 wszystkie samoloty NATO przełączono z paliwa na bazie benzyny (JP-5) na paliwo naftowe (diesel) (JP-8) zawartość aluminium w paliwach potroiła się. Poniżej wykres Śladowych Elementów i Wielopierścieniowych Aromatycznych Analiz Węglowodorów Paliw Odrzutowców Silnikowych: odrzutowiec (Jet) A, JP5 i JP8:

   


SCHPANKME

Nie stosujesz absolutnie żadnych środków ostrożności ze względu na Smugi Chemiczne, ale twierdzisz, że codziennie je wdychasz lub się w nich kąpiesz. 

NAPRAWDĘ? Niektórzy twierdzą że, DODATKI do paliwa lotniczego produkują Smugi Kondensacyjne w komercyjnych samolotach? bahaha


Porozmawiajmy o rzeczywistości:

odrzutowiec-A opiera się na bezołowiowej nafcie

odrzutowiec-A napędza nowoczesne komercyjne samoloty, jest mieszanką czystej nafty i pali się w temperaturze 49 stopni Celsjusza (120 stopni Fahrenheita).


Smugi Chemiczne (Chemtrials) - psychoza, w której Dodatki Paliwowe stosowane w odrzutowcach-A powodują Smugi Chemiczne, jednak to samo paliwo używane we wszystkich odrzutowcach-biznesowych i turbo-śmigłowych, nie produkuje tej samej Smugi Kondensacyjnej co DUŻE silniki mocnych turbo-dmuchaw używanych w dużych Komercyjnych Liniach Lotniczych.


Co widzisz na tym filmie, smugi kondensacyjne czy chemiczne?
II wojna światowa Belgia (1945)


Podczas II wojny światowej, kiedy masywne silniki sprężały duże ilości powietrza, widzimy również "trwałe smugi", które rozprzestrzeniają się na cały obszar.

Samoloty śmigłowe z II wojny światowej produkowały "trwałe smugi".


Czy powinniśmy teraz sklasyfikować Smugi Kondensacyjne jako normalne, trwałe i ulepszone chemicznie?


KOSTAS

Tak, możemy klasyfikować smugi jako normalne, nietrwałe i wąskie, ale co z chemtrails?
Jak samoloty śmigłowe kompresują powietrze?


SCHPANKME

Podczas II Wojny Światowej widzimy "Trwałe Smugi" tworzone przez myśliwce i bombowce, a to dlatego, że (wersja prosta) Gazy Wydechowe i Sprężarki Doładowujące, podgrzewają i kompresują powietrze wchodzące do Silnika, zamieniając wodny gaz w Parę.

UWAGA:
Spaliny z silnika rutynowo zamieniają się w smugi kondensacyjne
Przy 500 ° F wodny gaz w postaci Pary zwiększy swoją objętość w przybliżeniu o 2400 razy.
Sprężarki Doładowujące i Turbodoładowania służą do sprężania powietrza wchodzącego do silnika

We wrześniu 1942 r. NACA Langley Memorial Aeronautical Laboratory wydało raport na temat smóg kondensacyjnych.
"woda w wydechach silników lotniczych produkuje około 1,25 funta wody na każdy spalony kilogram paliwa lotniczego."Osoby wierzące w Chemtrails krzyczą że ich/nas trują, a same nic nie robią by się przed tym chronić. To tylko pokazuje jak "spiskowcy" sami sprawiają że ciężko brać ich na poważnie.
Odpowiedz
#6
Widzę historię o "Chem-Trails", jako opowieść użytą by ukryć choroby i rozprzestrzenianie się chorób wśród ludzi, którzy zostali zindoktrynowani do jedzenia diety zwierzęcej; ci perwerzy jedzą gatunki mające Matkę, Twarz i Krew. W JAKI SPOSÓB zostali ci perwersyjni ludzie nauczeni, że są kanibalami? Oni uczestniczą w Wierze opartej na wyznawaniu Religii, oddają cześć na ołtarzu Teorii opartym na Ewolucyjnej Nauce; i reagują na Reklamowe Szampany dla przemysłu Mięsnego i Mleczarskiego finansowane przez ich Rządy!

Ludzie nigdy nie przerywają karmienia, tylko zmieniają gatunki. 


9 na 10 kanibali zgodzi się, że ich dietetyczne wypaczenia nie są przyczyną ich problemów zdrowotnych.Ostrzeżenie! Ostrzeżenie! Ostrzeżenie!

Aby uniknąć choroby Alzheimera, należy natychmiast zmniejszyć narażenie na Alzheimera. Proszę unikać poniższych, które mają Aluminium:

woda
kosmetyki
leki
dodatki do żywności
proszki do pieczenia
maltol stosowany w błyskawicznych mieszankach czekoladowych
puszki
sprzęt kuchenny (garnki, patelnie itp.)
przybory, naczynia, narzędzia
środki zobojętniające kwas
antyperspiranty 
Chem-Trails (smugi chemiczne)

Uwaga: Lancet poinformował, że w latach 1979-1987 nastąpił trzynastokrotny wzrost liczby zgonów z powodu choroby Alzheimera w Stanach Zjednoczonych.

ref: McLachlan D. Domięśniowa deferokamina u pacjentów z chorobą Alzheimera. Lancet 337: 1304, 1991.
Odpowiedz
#7


Odpowiedz
#8
"GLOBALNE" OCIEPLENIE

Od dzieciństwa wmawia ci się byś wierzył, że Ziemia wykorzystuje gazy zwane atmosferą, do zatrzymywania ciepła od Słońca, uniemożliwiając ucieczkę w odległe obszary PRZESTRZENI KOSMICZNEJ.

Wszędzie wzdłuż oblicza Ziemi, Druga Zasada Termodynamiki mówi, że gorąco przemieszcza się do zimna; to znaczy, dopóki nie przekroczymy Stratopauzy, w królestwie NASAsfer; wtedy ciepło może płynąć w obu kierunkach!

   

Temperatury na NASAsferze nadal wzrastają, osiągając aż 2000 

   

"Globalne" ocieplenie/Zmiana Klimatu jest mistyfikacją do wydobywania pieniędzy od nas poprzez stowarzyszenie winy. Oni potrzebują "geo-inżynierii", aby wypaczać dane i wzmacniać oszustwo. Gdy przyszłe pokolenia spojrzą na traumę strachu globalnego ocieplenia ostatnich 30 lat, nic nie zaszokuje ich bardziej niż to, w jakim stopniu oficjalne dane dotyczące temperatur - na których ostatecznie spoczęła cała panika - były systematycznie "korygowane", aby pokazać Ziemię jako rozgrzewającą się znacznie bardziej niż faktycznie wskazywały na to dane.
Odpowiedz
#9
Nie ma to jak zobaczyć te wszystkie dwulicowe gęby razem promujące sztucznie generowane niebezpieczeństwo o nazwie SMOG:
https://www.youtube.com/watch?v=l9pEk92Y86w
I to wszystko na kanale ze słowem "global" w swojej nazwie. Syjoniści ewidentnie wiedzą jaka bandera ich łączy, oczywiście tylko ta, która daje im profity z utrzymywania innych w niewiedzy.
Odpowiedz
#10
W artykule The Washington Post wydaje się, że pojawia się Nowy Zwrot w Zmianach Klimatycznych. Wygląda na to, że "budżet węglowy" pozwalający każdemu i wszystkim ludziom na dodawanie węgla do atmoSfery jest większy niż wcześniej mierzono. To jest ŚWIETNA WIADOMOŚĆ zapewniająca, że wszystkie rządy na świecie Wprowadzą Teraz ustawę o "podatku węglowym", aby "każdy człowiek" nie przekroczył ustalonego progu. Proszę rządźcie, pośpieszcie się i Opodatkujcie mnie, zanim będzie za późno.

Link:
https://www.washingtonpost.com/blogs/pos...e0b020ca98
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości