Witamy na Forum Gdzie Żyjemy

Witaj! Logowanie Rejestracja


Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Strażnicy na Biegunach
#1
Wszyscy spójrzcie na Antarktydę i jej traktat jako jedyną rzecz, która powstrzymuje eksplorację. Cóż, Arktyka ma również umowy i bazy wojskowe.

Oto najnowszy artykuł przedstawiający nową Rosyjską bazę arktyczną:
http://www.dailymail.co.uk/news/article-...-base.html
   

Całkiem duża baza dla tak odległej lokalizacji
   

No i oczywiście mają tu ludzi stacjonujących na 18-miesięcznych wycieczkach ...
   
   
   
   
   

Ci mężczyźni mają stoły bilardowe, kino, siłownię itd. Wszystkie wygody, których potrzebują. Wyobraź sobie te karabiny goniące badaczy płaskiej ziemi na saniach napędzanych przez renifery ...

   

Strategiczne umiejscowienie bazy między Grenlandią a północną Europą. Każda przepływająca tamtędy łódź, z pewnością będzie mile widziana.

   
   

Wnętrze wydaje się całkiem przytulne. Otwarta koncepcja, nie najlepsza do ogrzewania i wentylacji..... Muszą mieć elektrownię wodną gdzieś w pobliżu zasilającą tę bestię..... Jak generują energię elektryczną w tych odległych bazach na Arktyce i Antarktyce .... Musi to być jakaś magia w stylu "grawitacji".....
Tymczasem w Kanadzie nie można zasilić domku 2 godziny poza miastem..... chyba że zapłacisz za włożenie słupów i linii.....
   
To jakiś rodzaj elektrowni kogeneracyjnej albo parowej. Ponieważ są na wiecznej zmarzlinie, wątpię, żeby mieli podziemną instalację wodną lub elektryczność. Ta elektrownia może dostarczać ciepło, ponieważ wydaje się, że ma zamkniętą strukturę połączoną w kolorze niebieskim. Prawdopodobnie rury są umieszczane w tym kanale do wszystkich budynków. Nie ma żadnych drzew, więc zastanawiam się, co płonie?
Odpowiedz
#2
Kanada, niewolnik Brytyjskiego imperium, również zwiększyła swoją obecność na Arktyce.
http://nationalpost.com/news/canada/cana...the-arctic
Wykorzystują oni zwiększone środki Rosji, aby uzasadnić dodawanie więcej własnych baz. Co nie ma sensu, skoro Kanadyjskie wojsko jest już ustawione na miejscu.

Północ...
   
   

Wydaje się, że od czasu pojawienia się Płaskiej Ziemi w internecie, arktyczne bazy powstają dużo szybciej niż kiedykolwiek wcześniej.
   
   
   
   

Kanadyjska straż przybrzeżna ma lodołamacz. W przypadku, gdyby niektórzy ludzie próbowali dostać się na północne wybrzeże, są gotowi przebić się przez lód, aby ich złapać. Jeśli sprawisz, że jakoś wylądujesz gdzieś na Arktyce, mają patrole i tymczasowe bazy, ponieważ wykonują ćwiczenia "treningowe" zabezpieczające ten teren.

   
   
   
   
   
   
   

Na zapleczu szkolą lokalnych Inuitów, aby pomóc im w patrolowaniu.
   

Wszystkie te ostatnie działania militarne na północy pokazują, że są przygotowani na wszystko. Eksploracja jest potrzebna, ale z taką ilością ich obecności, to czy mamy szansę na przejście przez nią? Wiele shillów (oszustów) promuje tę arktyczną podróż i robi zbiórki finansowe w celu uzyskania wsparcia. Doskonale wiedząc, że po prostu zgarną pieniądze i będą udawać. Nikt nie chodzi samotnie po Arktykę. Zabraliby cię tak jak stoisz, stwierdzając, że cię ratują, a twoja podróż by się skończyła. Zanim zastanowimy się nad odkrywaniem, te organizacje muszą zostać zdemontowane.

Jest wiele baz wojskowych na Arktyce
   

I zapomniałem dodać, że siły Brytyjskie cały czas odwiedzają Kanadyjskie bazy, które są własnością Brytyjską, więc wiele Kanadyjskich obiektów również stanowi ich bazy.
Odpowiedz
#3
Odkąd PŁASKA ZIEMIA się pojawiła w internecie wszystko nabrało tempa nawet dodatkowe stanowiska pracy PLACEBO co widać na załączonym zdjęciu!


Załączone pliki Obrazki
   
Odpowiedz
#4
Ja moje 5 letnie dziecko uczę już od początku prawdy, ale wiem, że oni zrobią wszystko by to tuszować - synek wie, że kłamią i w szkole będzie musiał uczyć się inaczej, ale zna prawdę i nie zamierzam tego zmieniać! Odcinają nas od prawdy i chcą zrobić w Zombie całe pokolenia - na samą myśl "nóż otwiera się w kieszeni"
Odpowiedz
#5
Bardzo cenny materiał
Odpowiedz
#6


Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości