Witamy na Forum Gdzie Żyjemy

Witaj! Logowanie Rejestracja


Ocena wątku:
  • 3 głosów - średnia: 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Satelitarne Oszustwo - Satelity Nie Istnieją
#1
Wmawia się nam, że satelity są prawdziwe i są wykorzystywane do umożliwienia funkcjonowania mobilnej (komórkowej) komunikacji telefonicznej.
To jest kłamstwo!
Gdy stworzono telefony komórkowe, musiały one korzystać z następujących częstotliwości:

1800 MHz
2100 MHz
2600 MHz

Im wyższa częstotliwość, tym gorsza odległość i penetracja oraz mniejsza długość fali.
Właśnie dlatego, gdy telefony komórkowe eksplodowały w latach 90-tych, zawsze pojawiały się problemy z odbiorem i słynny problem "braku sygnału" w niektórych obszarach.
Aby walczyć z tym, obserwowaliśmy rozrost wież komórkowych/telefonicznych na przełomie wieków.
Wraz ze wzrostem liczby użytkowników zwiększyła się liczba wież potrzebnych do zwiększenia zasięgu.
Jeżeli satelity by naprawdę istniały oraz były używane do komunikacji komórkowej, to nie potrzebowalibyśmy wież komórkowych co kilka kilometrów!

Zaledwie 25 lat temu nie istniały konsumenckie urządzenia GPS, ponieważ nie było wystarczająco dużo wież komórkowych aby mogły one funkcjonować, to było w czasie gdy stały się dostępne telefony komórkowe 1G, Garmin był na czele rozwoju GPS i tym pierwszym klientem było US Army w 1991 roku a zaledwie kilka lat później pojawiły się telefony komórkowe.

Telewizja satelitarna powinna nazywać się telewizją komórkową, ponieważ nie istnieje coś takiego jak satelita. Wszystko jest transmitowane przez sieć komórkową na wyższej częstotliwości, dlatego wymagane są duże talerze, im wyższa częstotliwość, tym niższa penetracja (dlatego też wi-fi o wartości 2,6 GHz ledwo może wypełnić dom) - stąd potrzeba tak dużych talerzy i anten.

   

Tethered Aerostat Radar System (TARS) - te sterowce o powierzchni 12,000 metrów sześciennych są częścią 30-letniego programu Sił Powietrznych, który znajduje się na całym terytorium USA. Przykładowo, tylko jeden sterowiec z Florydy (Fat Albert) wznosi się do 3048 metrów i jest w stanie monitorować działalność statków i samolotów z tak odległych miejsc jak Teksas czy Ameryka Południowa. Ich zadaniami jest: Pogoda, radar, transmisja telewizyjna i inna nieudokumentowana komunikacja poza linią wzroku.

Nawet obraz, którego oni używają, pokazuje satelity w prawym górnym rogu, jako całkowicie zbędne i nie mające nic wspólnego z tym, jak system naprawdę działa! 

   

Więc jeśli istnieją satelity, to dlaczego oni nalegają, że są one wykorzystywane?

Jak wykazano powyżej, satelity nie mają nic wspólnego z telewizją "na żywo"!

   

Co jeszcze bardziej ciekawe, ta Telekomunikacyjna Ciężarówka i mój iPad rywalizują o szerokość pasma satelitarnego.  [Obrazek: icon_basketball.gif]
Odpowiedz
#2
W temacie telewizji satelitarnej i GPS mam zawsze smiechy-hihy , od lat 90-tych wielkie miliardy pakuje sie w  polaczenie kontynentow kablami ( na google - mapa kabli podmorskich ) i do dzis jeszcze w biednych zakamarkach nie ma " Lacza Sratelitarnego " , kable pod woda , potem maszt glowny , dalej maszty przesylowe , a w miastach na prawie kazdym dachu anteny ( na google - mapa masztow telewizyjnych i telefoni komurkowej ). Natomiast zasada dzialania GPS tzw. Pozycjonowanie to nic innego jak rozbudowany system LORAN z lat 40-tych , bez trzech masztow-anten nie spozycjonuje obiektu-nadajnika-odbiornika. Czytalem kilkadziesiat relacji slynnych podroznikow ktorzy jasno tlumacza , ze w biednych zakamarkach naszego swiata lepiej zapomnij o GPS-sie , bo nad biednymi regionami sratelity nie dzialaja. Czy Satelity Istnieja !? Owszem , jest ich kilkaset czynnych i dzialajacych , lecz maja jedna wade , bo czesto spadaja , a tu ciekawostki o tych satelitach - na stronach NASA - Satellite Balloon i na You Tube - Nasa Satellite Balloon.
Odpowiedz
#3
(01-02-2018, 03:35 PM)Powstaniec napisał(a): Czy Satelity Istnieja !? Owszem , jest ich kilkaset czynnych i dzialajacych , lecz maja jedna wade , bo czesto spadaja , a tu ciekawostki o tych satelitach - na stronach NASA - Satellite Balloon i na You Tube - Nasa Satellite Balloon.

Czy to poważnie myślisz że coś takiego jak satelity istnieje?
Początek wpisu jest bardzo na temat, ale to stwierdzenie o spadających satelitach to już promowanie Kosmicznych-Kul a my tutaj nie zajmujemy się opowieściami fantastyki-naukowej.
Odpowiedz
#4
Jajki sobie robie z istnienia satelit bystrzacho ! Mam nadzieje , ze twoj wpis z promowaniem ziem jajowatych to tez smiechy-hichy , bo jak nie to kazda wypowiedz bedzie dla ciebie promowanie czegos czego sie boisz jak ognia , ale spoko spoko , mam tez w skrytce ciekawsze promocje wiec przygoda dopiero sie zaczyna , a wiedz ze nasze Jestestwo-Dusza-Swiadomosc-Jazn-Pamiec-Duchowy Dysk Twardy zyje Wiecznie , wiec Bajba z jajkami-niespodziankami dopiero w rozkwicie.
Odpowiedz
#5
(01-02-2018, 04:41 PM)Powstaniec napisał(a): Jajki sobie robie z istnienia satelit bystrzacho ! Mam nadzieje , ze twoj wpis z promowaniem ziem jajowatych to tez smiechy-hichy , bo jak nie to kazda wypowiedz bedzie dla ciebie promowanie czegos czego sie boisz jak ognia , ale spoko spoko , mam tez w skrytce ciekawsze promocje wiec przygoda dopiero sie zaczyna , a wiedz ze nasze Jestestwo-Dusza-Swiadomosc-Jazn-Pamiec-Duchowy Dysk Twardy zyje Wiecznie , wiec Bajba z jajkami-niespodziankami dopiero w rozkwicie.

Ciesze się, że tylko żartowałeś, ale lepiej to czasami dopisać, bo na forum wchodzą różne osoby i jeszcze by wzięły to zbyt dosłownie.
Dzięki za pozostawienie wpisów ale to nie jest forum opinio-twórcze, tylko badawcze, także proszę o utrzymanie takiego charakteru wpisów.

Peace.
Odpowiedz
#6
Satelitami mozna nazwac wszystko latajace , nawet gacie babci , a dla inteligentnych inaczej dedykuje te filmiki - You Tube - Nasa Satellite Balloon i na stronach Nasa - Satellite Balloon , a teraz mysl przewodnia : jesli " mamy " okolo 20.000 Aktywnych Satelit sprawnie dzialajacych (ktore sa pieknie pokazane tylko w grafice komputerowej i animacji ) na wysokich odleglosciach to po jaki gwozdz pakujemy miliardy w sratelity-balony !???
Odpowiedz
#7


Odpowiedz
#8
Częstotliwość sygnału GSM 800-1900 MHz, częstotliwośc sygnału GPS 1176,45 - 1575,42 MHz.
Cóż za dziwna zbieżność częstotliwości obu systemów.
Wszystkie nadajniki GPS to NIE SATELITY, nadajniki GPS znajdują się na stacjach bazowych sieci komórkowych.
Dowody ?
Głęboki środek lasu a w nim polana - zero syngału sieci komórkowej (zrozumiałe), ale zero sygnału GPS ?
Jak to możliwe, przecież są tysiące satelit nad nami, a mimo tego GPS nie działa na otwartej przestrzeni.
Podobnie jest w szczerym polu, gdzie brak sygnału sieci komórkowej, również brak sygnału GPS. 
W samolocie nie działa GPS na środku Atlantyku (za daleko od nadajników GSM).
Linie lotnicze nie wykorzystują GPS do ustalenia pozycji samolotu.
Pozycja samolotu ustalana jest na podstawie czasu opuszczenia strefy (zasięgu radaru danego państwa), oraz planowany czas w którym samolot pojawi się w strefie innego państwa (zasiegu radarowego).
Dlatego w przypadku katastrofy na środku oceanu, poszukiwania wraku trwają bardzo długo i często kończą się fiaskiem. Gdyby na środku oceanu działał w samolotach system GPS , miejsce katastrofy byłoby zidentyfikowane natychmiast.
Satelity istnieją tylko w świadomości biednych, zmanipulowanych ludzi.

Taki bonusik: 


Specyfikacja telefonu "satelitarnego" Inmarsat Isat Phone PRO:

Częstotliwość pracy: 

- Odbiór: 1525.0 - 1559.0 MHz
- Nadawanie: 1626.5 - 1660.5 MHz

Znowu ciekawa zbieżność z częstotliwościami GSM i brak zasięgu w szczerym polu. Przypadek ?
Odpowiedz
#9
Świetny wpis Seq i jak najbardziej słusznie postawione pytanie.
Odpowiedz
#10
Przyjrzyjmy się niektórym firmom zaangażowanym w sektor satelitarny. Znajdziemy cztery spółki Rothschild, które są większościowymi udziałowcami. Vanguard Group, State Street Corp., Fidelity i Black Rock.

   

Przykładowi większościowi akcjonariusze satelit:

United Technologies, Loral Space and Communications, Ball Aerospace and Technology Corp, Lockheed Martin, Raytheon, Northrup Grumman

   
   
   

Nie zapomnij, że ci sami instytucjonalni akcjonariusze większościowi Hollywoodzkich spółek i spółek zależnych, takich jak Disney, Comcast, MGM, Time Warner, Dreamworks, Sony Entertaiment są własnością tych samych korporacji.

Jeśli nie ma satelit, to jak działa GPS, Światowa Komunikacja i inne rzekome kosmicznie-oparte platformy?

   
Stacja LORAN na wyspie Sand-Johnston, 1963

   
APN-4 zainstalowany w Royal Canadian
Samolot Air Force Canso (PBY).

Pierwsze są lądowo-oparte technologie. Komunikacja lądowa trwa już od jakiegoś czasu i nadal jest używana. Loran (nawigacja dalekiego zasięgu) została opracowana podczas II Wojny Światowej z zasięgiem aż do 2500 km. Wieże takie jak te zostały ustawione w celu zapewnienia względnie bezproblemowego pokrycia dla nawigacji. Wieże umieszczone na wyspach zapewniałyby niezbędne punkty kontaktowe do rozprzestrzeniania na morzu. Sygnał odbija się od jonosfery i tworzy "Sky Wave", który z kolei tworzy "Skip Distance" do następnej wieży. Pamiętaj, że ta technologia ma około 70 lat i od tamtej pory dokonano znaczącej poprawy mocy, zasięgu i wydajności.

   

To proste wideo na temat komunikacji lądowej i możliwości transmisji radioliniowej.
Podwodne wysoko-prędkościowe kable

Następnym trybem rozprzestrzeniania danych są kable podmorskie. Jak widać na poniższej mapie, kable łączą wszystkie kontynenty w nadmiarze. Jest tutaj doskonała strona internetowa wyjaśniająca, jak układane są kable podmorskie, a także przedstawia zalety kabli w stosunku do satelit.

   

Dlaczego zamiast tego nie użyjemy komunikacji satelitarnej?

1. Satelity nie są wykorzystywane, ponieważ nie mogą przenosić terabajtów danych za mniej niż miliard dolarów za linię komunikacyjną.

2. Szerokość pasma dostępna za pomocą pojedynczego kabla światłowodowego i wiązki laserowej jest znacznie większa niż w przypadku pojedynczego kanału radiowego. Wynika to z wyższej częstotliwości i krótszej długości fali światła w porównaniu z mikrofalami. Im wyższa częstotliwość, tym większa przepustowość.

3. Kabel podmorski to wiązka wielu kabli światłowodowych. Rozważ każdy kabel światłowodowy jako kanał. Możesz mieć więcej kanałów, każdy o większej pojemności, niż mógłbyś budować kanały radiowe na satelicie.

4. Koszt połączenia w górę i w dół oraz umieszczenie satelity w kosmosie jest ogromnym ogromnym pytaniem i jeszcze większym ryzykiem.

5. Opóźnienie dla komunikacji satelitarnej będzie wynosić około 255 ms zarówno dla nadajnika, jak i dla pasma częstotliwości. Dla ciągłego ruchu nie jest to zła cena do zapłacenia. Ale w przypadku ruchu seryjnego (np. Głosowego) płacisz za opóźnienie w każdej pauzie. Praktyczna zasada to 10MS na 1000 mil, więc reguła praktyczna dla Europy na np TAT-8 będzie wynosiła około 75MS a 510MS dla satelity.6. Ostatecznie możesz naprawić uszkodzony kabel. Po uruchomieniu satelity nie masz szansy jej naprawić, jeśli się zepsuje.

Więcej gwoździ do trumny "istniejących satelit"

Poza technologiami lądowymi prawdziwą świnką, która tworzy złudzenie użyteczności satelit, są pojazdy typu light-than-air-vehicles (LAV) aerostaty.
Wysokościowe sterowce High Altitude Airships (HAA) i platformy wysokościowe High Altitude Platforms (HAP). Ta zaktualizowana koncepcja sprawdzonej technologii przenosi pojazdy lżejsze od powietrza w królestwo, które daje użytkownikom możliwości na równi z satelitami za ułamek kosztów (1 do 2 stopni mniejszej wielkości). HAA będzie także integrować rekonfigurowalne, wielozadaniowe zestawy danych. HAA jest znacznie mniej kosztowne w rozmieszczaniu i obsłudze niż inne platformy powietrzne i obsługuje kluczowe misje w zakresie obrony, bezpieczeństwa wewnętrznego i innych zastosowań cywilnych. Ich operacyjna trwałość eliminuje potrzebę wsparcia teatralnie logistycznego. Z jednej pozycji sterowiec mógłby przebadać obszar o średnicy 1000 km i milionów km sześciennych przestrzeni powietrznej. Lockheed Martin zbudował ponad 8000 platform aerostatów (lighter-than-air, co jest dość znaczącą liczbą dla tego faktu. 

Mają też sprytną broszurę o LTA, gdzie podają że jest lżejszy niż broszury lotnicze i że LTA osiąga wysokość 21 km, ale osiągają 30 km i więcej. Mogą przebywać w powietrzu przez wiele miesięcy, jeśli nie lat, nienazwane i kontrolowane przez naziemnych operatorów, takich jak drony. LTA mają także zdolność utrzymywania geosynchronicznej pozycji, którą satelity również rzekomo mają. Przy ogromnej ilości pieniędzy, które sprzeniewierza NASA, można założyć, że wyłożyli znaczące zasoby na rozwój tych platform. Bardziej opłacalne platformy, to większe marże zysku w fałszywych zastosowaniach satelitarnych NASA. Ważne jest również, aby pamiętać, że bez iluzji satelit i sond, NASA nie mogłaby udawać, że zapuszcza się w próżnię kosmosu, aby odkrywać i odkrywać cuda kosmosu.

Oto kilka przykładów LTA
   

HAA, LTA i HAP mogą przyjmować wszystkie kształty i z pewnością mogą być źle postrzegane przez społeczność jako satelity. Poza samolotami dalekiego zasięgu dostępne są stacje HALE (High Altitude Long Endurance) lub SPR (Stratospheric Platform Radios). Jak widać z poniższej listy, dużo się dzieje nad naszymi nosami. Ale prawdziwe piękno oszustwa jest ukryte na widoku. Jeśli zdarzy się nam zauważyć różne sterowce na niebie (nawet sterowiec Goodyeara), znamy je tylko jako sterowce, nic wielkiego. W rzeczywistości mogą zapewniać wszystkie możliwości, które rzekomo zapewniają satelity i nie mamy pojęcia, że to koń trojański. Poniżej więcej dowodów na to, że niebiosa są najprawdopodobniej wypełnione tymi platformami.

High Altitude Long Endurance (HALE) - Bezzałogowe samoloty dużej wysokości
   

Stratospheric Platform Radios - stratosferyczne platformy radiowe
   

i więcej...

HALO High Altitude Long Operation (HALO) to nazwa sieci bazującej na pilotowanym samolocie Proteus. Piloci zapewnią ciągłą obsługę w ciągu trzech ośmiogodzinnych zmian za pomocą dwóch lub więcej samolotów. Zdolność transmisji pojedynczej platformy, początkowo 10 Gbps, może wzrosnąć do 100 Gb / s i więcej, obsługując obszar zasięgu 100 km przez więcej niż 100 oddzielnych wiązek antenowych. Konsumentom będzie oferowany dostęp do wideo, danych i internetu w tempie 1 ... 5 Mb / s. Szerokopasmowe połączenie radiowe o szybkości 52 Mb / s zostało zademonstrowane w 1998 roku.

Sky Station to nazwa napędzanego energią-słoneczną aerostatycznego systemu HAP, wdrożonego przez Sky Station International. Początkowo planowano silniki jonowe. Pojedyncza platforma zapewni mobilne i stacjonarne usługi telekomunikacyjne na obszarze o średnicy 150 ... 1000 km z wykorzystaniem anten spot-bam. Planowane szybkości transmisji danych to 2 Mb / s łącza w górę i 10 Mb / s łącza w dół w usługach stacjonarnych. W przypadku aplikacji mobilnych planowane jest 16 kb / s dla głosu i 384 dla danych. Koszt światowej infrastruktury szerokopasmowej szacuje się na 2,5 mld USD.

StratSat to zasilany energią słoneczną aerostatyczny system HAP, opracowany przez Advanced Technology Group do zastosowań cywilnych i wojskowych. W razie potrzeby platforma może być wysłana na odległości tysięcy kilometrów, z jednego regionu do drugiego, i utrzymywać się w stratosferze do pięciu lat. Platforma mogłaby być utrzymywana quasi-stacjonarnie na długości 1 km sześciennego. Oczekuje się, że koszt połączeń z telefonu komórkowego będzie o znaczną część niższy w porównaniu do satelitarnych połączeń telefonicznych.

The Airborne Relay Communication (ARC) - System Komunikacji Pokładowej to platforma aerostatyczna wdrożona przez Platforms Wireless International. Przeznaczona jest do pracy na wysokościach poniżej-stratosfery 3 ... 10 km. Pierwotnie była przeznaczona do zastosowań radarowo obronnych. Jej wersja komunikacyjna ma na celu zapewnienie stałych i mobilnych usług szerokopasmowego dostępu do obszarów o średnicy 55 ... 225 km, obsługujących do 1,5 miliona abonentów.

SkyTower to napędzana energią słoneczną, sterowana radiowo platforma aerodyna, wdrożona przez SkyTower Telecommunications. Oparta jest na samolocie Helios. Interaktywne systemy sieciowe są projektowane z myślą o całkowitej przepustowości 10 ... 20 Gbps na platformę (125 Mbps na użytkownika), przy średniej prędkości transmisji 1,5 Mb / s. Firma twierdzi, że system zastosowany do rozwiązania problemu ostatniej mili będzie miał ponad 1000 krotną przepustowość lokalnego łącza szerokopasmowego satelity (mierzona w bitach na sekundę na kilometr kwadratowy), ułamek kosztów kabli i DSL do wdrożenia (mierzone w dolarach na subskrybenta) i możliwość do skonfigurowania w kilka dni. W czerwcu-lipcu 2002 roku udało się udowodnić pierwsze możliwości transmisji HDTV i IMT-2000, w tym telefonię wideo wykorzystującą gotowe słuchawki i bezprzewodowy modem internetowy z szybkością 384 kbps.

HeliPlat to nazwa bezzałogowej platformy stratosferycznej zasilanej energią słoneczną, opracowanej w ramach projektu Europejskiego. Jej aplikacje obejmują lokalizację, monitorowanie środowiska i komunikację szerokopasmową. W projekcie bierze udział około dziesięciu partnerów z Włoch, Hiszpanii, Wielkiej Brytanii, Słowenii, Węgier i Szwajcarii. Kilka połączonych HeliPlats utworzy sieć HeliNet, oferującą szerokopasmowy stacjonarny dostęp bezprzewodowy (BFWA) lub lokalne usługi dystrybucji wielopunktowej (LMDS). Usługi mogą obejmować Internet, intranet, pocztę e-mail, telefonię, dane, LAN, wideokonferencje, wideo na żądanie, transmisje telewizyjne itp. Prędkość przesyłania danych może wynosić nawet 155 Mb / s. Obecny projekt przewiduje do około 120 komórek, z których każda obsługiwana jest przez pojedynczą antenę tubową.

HAPS Celem Japońskiego projektu jest stworzenie platformy aerostatycznej, która będzie oferować klasyczne usługi mobilne, stacjonarne i transmisyjne oraz nowe, naziemne, bezprzewodowe, interaktywne aplikacje multimedialne. Obejmują one mobilny dostęp do multimediów (telefony komórkowe, osobiste terminale mobilne), dostęp awaryjny, dostęp służbowy, dostęp samochodowy, ITS, dostęp kolejowy, dostęp powietrzny, dostęp morski itp. Koncepcja obejmuje przekazywanie telewizji cyfrowej, bezpośrednie gromadzenie wiadomości, transmisje lokalne i wiele innych aplikacji. Sieć pięciu HAPS obejmie prawie całe terytorium Japonii z sygnałem przychodzącego kąta elewacji zasięgu powyżej 5 stopni. Dla 10 stopniowego kąta elewacji potrzebne będzie 16 stacji. Podobny Brytyjski projekt przewiduje sześć HAPS na pokrycie całego Zjednoczonego Królestwa.

Mniejsze wyspecjalizowane firmy, takie jak ILC Dover, współpracują z NASA i DARPA na różnych platformach i wspierają ich rozwój. IL Dover był zaangażowany w projektowanie i rozwój statków powietrznych na dużych wysokościach od wczesnych lat 80-tych, wspierając programy rozwojowe dla Marynarki Wojennej i NASA. Znaczący wzrost rynku telefonii komórkowej spowodowało ponowne zainteresowanie użytkowaniem sterowców na dużych wysokościach jako środka zapewniającego ekonomiczny zasięg w krajach rozwijających się. ILC wspierał Lockheed Martin w opracowywaniu pojazdów HAA, w tym HALE-D (High Altitude Long Endurance Demonstrator). Wspieramy również program wysokościowy ISIS (Integrated Sensor is Structure) DARPA

   

Zauważcie masońskie użycie słowa ISIS.

Także firmy takie jak Near Space Corporation mają inne technologie jak (HASS) High Altitude Shuttle Systems, (SBS) Small Balloon Systems i (NBS) Nano Balloon Systems. HASS może osiągać wysokości 30 km i przenosić Transfer HASS jako ładunek.

   

Jeśli to nie wystarczy aby rzucić wątpliwości na istnienie satelit, to sprawdź Project Loon firmy Google.

Ich motto brzmi: "Balonowy Internet dla Wszystkich". "Balony projektu Loon unoszą się w stratosferze, dwukrotnie wyżej niż samoloty i pogoda, w stratosferze występuje wiele warstw wiatru, a każda warstwa wiatru zmienia kierunek i prędkość. Balony Loon trafiają tam gdzie są potrzebne, wznosząc się lub zstępując w warstwę wiatru wiejącego w pożądanym kierunku podróży. Współpracując z firmami telekomunikacyjnymi aby dzielić się spektrum komórkowym, umożliwiamy ludziom łączenie się z siecią balonów bezpośrednio z ich telefonów i innych urządzeń z obsługą LTE. Sygnał jest następnie przekazywany przez sieć balonów i z powrotem do globalnego Internetu na Ziemi."

   

Trzy podstawowe fakty, których NASA nie potrafi ani nie chce wyjaśnić.


1. Jak satelity przeżywają 4 000 Stopni Fahrenheita ciepła w kosmosie? Na układzie okresowym jest tylko siedem elementów, które mogłyby wytrzymać to ciepło i żadne nie zostały użyte w satelitach. Satelity przypuszczalnie znajdują się głównie w termosferze, w której temperatury mogą wzrosnąć do ponad 4000 Stopni Fahrenheita. Nie możliwe.

   

2. Jak możemy zobaczyć satelity w kosmosie? Space.com zamieściło How To Spot Satellites, ale Universe Today mówi na odwrót: "Gdybyśmy mogli zobaczyć te satelity z powierzchni Ziemi, wydawałyby się wisieć nieruchomo na niebie. Fakt, że pozostają one nad geograficznie tym samym obszarem, oznacza, że zapewniają one doskonałe platforma dla telekomunikacji, transmisji lub obserwacji pogodowych". Więc jak to jest, można je zobaczyć czy nie? Ja ich nigdy nie widziałem. Teraz rozumiem, dlaczego tak trudne jest zrobienie rzeczywistych zdjęć innych satelitów i ziemi, po prostu dlatego, że satelity nie istnieją! Nie możliwe.

3. Jeżeli pas Van Allena jest tak śmiercionośny (od 1000 km do 60 000 km) "Ogniwa słoneczne, układy scalone i czujniki mogą zostać uszkodzone przez promieniowanie. Burze geomagnetyczne czasami uszkadzają podzespoły elektroniczne na statkach kosmicznych. Miniaturyzacja i cyfryzacja układów elektronicznych i logicznych sprawiła, że satelity są bardziej narażone na promieniowanie". Tylko jak satelity Wysokich Orbit (36 000 km) mogą niemal uderzać w środek pasa Van Allena? Nie możliwe.

Sky Lab-otomia.

Prawdopodobnie wszyscy potrzebujemy lobotomii od kupowania tego kawałka śmieciowej propagandy, takiej jak Sky Lab. Sky Lab uruchomiono w 1973 roku i działało do 1979 roku. Jak widać na zdjęciach, czułbym się wygodniej w beczce nad Wodospadem Niagara, niż wchodząc do tego. Znowu, gdzie są rzeczywiste zdjęcia, które mogłyby zostać wykonane przez inne satelity? Również cylindryczny kształt jest taki sam jak ISS, który ładnie pasuje do kadłuba samolotów Zero G. NASA używa Zero G od 1959 roku i Programu Mercury.

   

Fałszywe Obrazy z Satelit NASA

   

Konkluzja

Jak wykazały moje badania, istnieje mnóstwo platform, które mogą naśladować urządzenia satelitarne:

1. Land-based technologies. Loran (long range navigation) - Lądowo-Oparte-Technologie

2. GPS wykorzystuje triangulację wież-Komórkowych, a nie satelit

3. High Altitude Airships (HAA)

4. High Altitude Platforms (HAP)

5. Lighter-than-air vehicles (LAV)

6. High Altitude Long Endurance (HALE)

7. High Altitude Long Operation (HALO)

8. StratSat

9. Airborne Relay Communication (ARC)

10. HeliPlat, który łączy się z systemem HeliNet

11. High Altitude Shuttle System (HASS)

12. Small Balloon Systems (SBS)

13. Nano Balloon Systems (NBS)

14. Google Loon System

15. Stratospheric Platform Systems (SPS)

16. High Altitude Long Endurance Demonstrator (HALE-D)

17. Podmorskie Kable

18. DARPA Integrated Sensor


Jak widać, istnieje co najmniej 18 platform, które mogą być używane niezależnie, w tandemie lub grupach, aby zapewnić wszystkie usługi, które zapewniają satelity. Najbardziej rażącym aspektem fałszerstw satelitarnych jest koszt. Wszystkie 18 platform, o których wspomniałem, są znacznie bardziej opłacalne niż satelity i z natury bardziej niezawodne. Nie ma sensu nieustannie ryzykować wyrzucanie satelit w kosmos, jeśli istnieją już wydajniejsze, niezawodne i łatwiejsze do utrzymania systemy naziemne.


W oparciu o wiele wcześniejszych zdemaskowanych oszust NASA, wątpliwości co do istnienie satelit są ogromne, z uwagi na fakt, że NASA nie może dostarczyć ani jednego rzeczywistego zdjęcia lub materiału wideo z tych rzekomo prawdziwych satelit. Wniosek jest prosty; SATELITY NIE ISTNIEJĄ.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości