Witamy na Forum Gdzie Żyjemy

Witaj! Logowanie RejestracjaForum Gdzie Żyjemy - Zasady na forum

Moderatorzy tego forum starają się jak najszybciej edytować lub usuwać naganne wiadomości. Niemniej jednak, nie jest możliwe, aby przeglądać wszystkie wiadomości. Przyznasz zatem, że wszystkie wiadomości zamieszczone na tym forum wyrażają opinię autorów, a nie moderatorów lub webmastera (z wyjątkiem stanowisk publikowanych przez nich), a tym samym nie mogą oni ponosić odpowiedzialności za dyskusje.

Agresywne lub oszczercze posty, a także osobiste obelgi i wulgaryzmy oraz ogólnie wszystkie posty zawierające obraźliwe treści są zabronione. Wiadomości promujące nienawiść są zabronione. Jeśli publikujesz coś pochodzącego z innej witryny, najpierw sprawdź, czy dana strona tego nie zabrania. Udostępnij adres danej witryny w celu poszanowania pracy innych administratorów! Publikuj swoje wiadomości tylko raz. Powtarzanie się jest nieprzyjemne i bezużyteczne! - Staraj się używać poprawnej pisowni i gramatyki.

Po skończonej rejestracji, konto zostanie aktywowane przez moderatora w pierwszym możliwym terminie.

Każda wiadomość naruszająca powyższy opis zostanie zmodyfikowana lub usunięta bez wcześniejszego powiadamiania lub uzasadniania w terminie, który zależy od dostępności moderatorów. Każde nadużycia pociągną za sobą anulowanie rejestracji.

Klikając poniższy przycisk "Zgadzam się": Zgadzasz się że zapoznałeś się z wszystkimi wymienionymi powyżej postanowieniami; Zobowiązujesz się do przestrzegania bezwzględnie obowiązujących zasad; Przyznajesz moderatorom tego forum prawo do usuwania, przenoszenia lub edytowania dowolnej tematyki dyskusji w każdej chwili.